wtorek, 18 września 2012

Budowanie Świadomości zacznij od tego


Czytając posty tego bloga na przestrzeni roku łatwo zauważysz, że zmienia się powoli jego charakter. I dobrze. Ale nie zmienia się, bo tak chce, ale dlatego, że Wy tak chcecie. Odpowiadam na Wasze prośby i pytania.
Ten blog można powiedzieć, że staje się powoli opowieścią o Człowieku jako Istocie żyjącej jednocześnie na kilku płaszczyznach, nie tylko fizycznej, ale również emocjonalnej, mentalnej i energetycznej (duchowej) czy nazwij to jak chcesz inaczej.

Przygotowuję posty nt najnowszych odkryć kodu DNA. Na całe szczęście :) to co mówię na blogu po chwili potwierdza nauka lub dostaję tego potwierdzenie. Powiem Ci tylko, że DNA możemy zmieniać sami :) i to przy pomocy dźwięków ! W związku z tym tzw. cuda przestają być cudami a zjawiska para-normalne stają sie normalnymi. Tak naprawdę ZAWSZE takimi były, ale inaczej nas nauczono. Czas sobie po prostu przypomnieć o naszym prawdziwym potencjale. Ale o tym chwilę później.

W poprzednich postach mówiłem dużo o energii, aby pobudzić w Was wyobraźnię i tę uśpioną najczęściej część mózgu, która tym zawiaduje. Przypomnę jeszcze raz to, co usunięto z filmu Sekret "WSZYSTKO JEST ENERGIĄ" (wklejałem o tym filmik). Dziś chcę Ci przedstawić wyjątkowy film nakręcony na podstawie serii powieści Jamesa Redfielda. Ostatnio ukazała się 4 książka pt "Dwunaste wtajemniczenie". Jeśli ktoś polubił Dana Browna polecam gorąco, choć jest bardziej mistyczna niż sensacyjna.

Zresztą sam Einstein powiedział, że medycyna przyszłości to "medycyna energetyczna".

Ten film jest też odpowiedzią na Wasze maile "od czego zacząć...", "jak to rozumieć..." i o co chodzi z tą energią etcMiło mi także poinformować, że od kwietnia liczba stałych czytelników wzrosła o 95% :)) i obecnie wynosi 840 :)) Dziękujemy w imieniu Michała broniącego dzielnie "fejsa" i moim własnym :)

Aaaaa, nie zdziwiało Was to to napisałem wczoraj o zakwaszającej diecie ? przecież o tym powinno być w obowiązkowych broszurkach dla pacjentów !!

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

4 komentarze:

 1. Cudowna "Niebiańska przepowiednia" obok tego, że jest przepiękną opowieścią pozwoli na zobaczenie na własne oczy, jak działa energia. Oglądaj szybciutko to mniej chwil będzie do stracenia. Pozdrawiam Maria Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Einsteinem, że medycyna przyszłości to medycyna energetyczna.
  Tak naprawdę to to co kształtuję rzeczywistość a więc i nasze zdrowie to INFORMACJA.
  Ja pracuję w Niemczech jako Heilpraktikerin i Biorezonans Terapeutka. Wielokrotnie spotkałam się już z ludzmi, którzy otrzymali od lekarzy wyrok śmierci a którzy po zastosowaniu metod medycyny alternatywnej i energetycznej żyją do dziś i dobrze się mają.
  Dum spiro spero...jak mawiali rzymianie. Pozdrawiam wszystkich którzy nadziei nie porzucili. Lidia Wincek.

  http://www.hyperthermie-zentrum-hannover.de/de/startseite.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w pełni się z Panią Wincek zgadzam! A z tego co już parę razy slyszałem, to Pani metody leczenia cieszą się rewelacyjnymi wynikami! Gratuluję otwartego podejścia do tego niełatwego tematu i życzę dalszych sukcesów. Zainteresowanym i mieszkającym blisko Hanoweru polecam terapie z Pani pomocą. Zbigniew Mieszko / Niemcy.

   Usuń
 3. Porównywać książki Dana Browna do dzieł Jamesa Redfielda? To tak, jak by porównywać katalogi sieci Douglas, Sephora do "Pachnidła" - Patricka Süskinda.

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: