niedziela, 7 października 2012

[Filmowa niedziela] Pij mleko a nie będziesz...


Chcę powtórzyć jeszcze raz to, co wmawia się nam na temat kochanego mleka, bo ten temat ciągle się przewija w rozmowach i korespondencji:
1- człowiek jest JEDYNYM gatunkiem na Ziemi, który dobrowolnie spożywa mleko matki INNEGO GATUNKU zwierząt samodzielnie się o niego starając ! Wyłączam tu sytuacje w których weterynarz podaje mleko znalezionemu lub porzuconemu zwierzakowi etc
2- człek dorosły traci enzym związany z rozkładem "białka mlekowego" tak go nazwijmy i musi go złożyć pobierając między innymi wapń z kości, więc picie dużych ilości mleka w przypadku osteoporozy jest po prostu błędne, by nie nazwać głupotą. Jeśli chcesz przywrócić wapń do kości to zero mleka, przywrócenie równowagi w przytarczyczkach między fosforem i wapniem, który istnieje W PARZE w organizmie i kąpiele lub zażywanie chlorku magnezu (pisałem o tym w poście My chcemy masła - wyszukiwarka z pr str na górze).
3- mleko u dorosłego jest źródłem tzw. zawilgocenia organizmu i zaśluzowania go wg medycyny chińskiej, więc jeśli dostaniesz nie wiadomo dlaczego kataru tzn. że Twój organizm (wyłączając oczywiste infekcje) próbuje się pozbyć śluzu. Pewna dietetyczna z prywatnego przedszkola w Wawie powiedziała na antenie Radia PIN, że wyłączając świadomie u dzieci mleko z diety w okresie jesienno-zimowym uratowała frekwencję dzieci o... 70% !!! w stosunku do roku ubiegłego.
4- a koty ? a widziałeś kiedyś kota, który sam się dostawia do wymienia krowy ?
5- brak informacji nt. polskich norm, ale amerykanie dopuszczają na 1 l mleka 50g tzw. komórek somatycznych pochodzących ze stanu zapalnego wymienia krowy, mówiąc inaczej pijąc mleko dopuszcza się istnienie w niej substancji ropnej jako wyniku przeciążenia krowiego ustroju (i trudno się organizmowi krowy dziwić).
6- dzieci karmione piersią są bardziej odporne na nowotwory ze względu na obecność w tzw. siarze (zapytaj mamy co to :) związków kształtujących układ odpornościowy dziecka (a za chwilę przychodzą lekarze ze szczepionkami brrr).

A teraz filmy:

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: