niedziela, 16 grudnia 2012

[Kwantowa niedziela] Wyjaśniamy kilka tajemnic Końca :)

Bardzo się cieszę, że dotarliśmy do tego punktu w czasoprzestrzeni :)
Jedno jest pewne:
1- czeka Nas zmiana, ale nie taka jakiej spodziewają się czarnowidze
2- czeka Nas zmiana prowadząc Nas ku Naszej Prawdziwej Naturze
3- czeka Nas zmiana, abyś mógł dysponować pełnią Swoich Mocy Stwórczych i był W KOŃCU Świadomym Uczestnikiem, a nie odtwórcą ról, które inni Ci przydali, w końcu stworzono Cię na obraz i podobieństwo, tak ?
4- jeśli się boisz, przestań, bo Twój lęk to program tych, którzy chcą Cię nadal trzymać z nosem przy ziemi, abyś nigdy się nie obudził,
5- jeśli nadal się boisz, zrób wszystko, aby tak się nie stało, bo Twoje emocje wpływają na Twoje ciało
6- Kalendarz Majów, którego tak się wielu boi zapowiada Zmianę... Cyklu. Choć niesamowitego. Można powiedzieć, że masz szczęście będąc na tej scenie W TYM czasie. Zresztą wiele dusz właśnie po to przyszło w TYM czasie i wcale bym się nie zdziwił, gdyby później sobie poszły.

A zatem... w związku z tym, że do końca Wielkiego Cyklu został niecały tydzień zapoznam Cię z niektórymi tajemnicami Kalendarza Majów. Dowiesz się jak, co i po co i dlaczego. I co Majowie mają wspólnego z Tobą oczywiście. Naukowcy wyjaśnią Ci również "dlaczego realizm jest nierealny". Dowiesz się również dlaczego dawniej nasi rodzice przepracowywali 20-30 lat w jednej firmie do emerytury, a my latamy z wywieszonym językiem i kilka innych rzeczy...

Chcę Ci jeszcze coś powiedzieć, aby Ci uŚWIADOMIĆ Kim byli Majowie... nie wiem czy wiesz, że obecna technologia byłaby w stanie zbudować piramidy egipskie w takim samym kształcie z ogromnym mozołem, o ile w ogóle. Co znaczy, że egipcjanie mieli dostęp zarówno do wiedzy, jak i technologii, która im to umożliwiła. Majowie posiadali wiedzę BEZ komputerów, którą my odkryliśmy dopiero teraz !! a większości i tak nie byliśmy świadomi albo ja ignorujemy. To na wypadek, gdyby jakiś Twój znajomy zechciał podważyć ich "prymitywność", albo jakaś część Ciebie chciała zasabotować seans.

A zatem zapraszam Cię na niezwykły Seans kinowy - Wszystkie filmy z PL napisami :)
http://www.youtube.com/watch?v=8MZRbaLV1BI - linkaKolejny:
Jak widzisz, tak Ci się dzieje
http://youtu.be/JbrnPbenXlYNastępnie:
Dlaczego Twój realizm jest nierealny ? :)
http://youtu.be/I1oT1o1lwv8Następnie:
Gregg Braden o roku 2012
http://youtu.be/ZmcHh1cbavQLa Grade Finale :)
Jak wpływasz na swoją rzeczywistość... myśląc
http://youtu.be/69Zd2VrwMWI
Jak masz pytania, pytaj, Może będę znał odpowiedź.

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

  1. Witam ma pytanie nasza córa ma rak guz mózgu juz walczmy ponad rok choroba ustala ale wruciła zapraszamy na nasz blog.

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: