piątek, 25 stycznia 2013

Co skrywa Twoja wątroba po oczyszczeniu ?


Zdjęcia autorstwa Pana Marka S. który pisał o swoim wojowaniu z prostatą.
Efekt widoczny na zdjęciu i filmie jest po 5. oczyszczeniu metodą soku, oliwy i ziół.
Przepisu proszę szukać w internecie lub w komentarzach do 1. listu Pana Marka, podawał linka.
Jak każdą kurację, powinieneś to skonsultować ze swoim lekarzem lub innym specjalistą, który oceni przydatność tej metody dla Ciebie. W tym kraju tylko lekarze mogą cokolwiek ordynować w celach leczniczych lub sam pacjent, jeśli ma odwagę.
Jeśli nie widzisz zdjęć, odwiedź bloga lub poproś kogoś o zmianę ustawień poczty, aby akceptowało zdjęcia. Czasami akceptacja zdjęć odbywa się z poziomu przeglądanej wiadomości.
Całkiem nieźle się oczyszcza :)A tu filmik, jeśli ma ktoś odwagę :)
http://www.mediafire.com/file/x00tcnrk9i2t23c/kam3.3gp
(filmik pobierasz na dysk klikając ikonkę strzałki skierowanej w dół, niewskazane dla osób posiadających wolne połączenie modemowe, film waży 18MB)


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

3 komentarze:

 1. Nie wiem już jak mam Ci podziekować za to co dla nas robisz.
  Kiedy ciągle bombardujesz mnie mailami ( bo wyraziłam zgodę) ciągle przypominasz " zrób wreszcie coś ze sobą". Jak dobry rodzic :)

  Do oczyszczania watroby podchodziłam kilka razy i mało co z tego wyszło. Tymbardziej, że gdzieś przeczytałam, że te zielono-brązowe złogi to efekt reakcji kwasów żołądkowych z solą gorzką. Najprawdopodobniej u mnie problem cukrzycy jest ściśle powiązany z wątrobą więc jednak warto by oczyscić.
  Musiałabym sól gorzką kupić chyba w kilogramach :)))
  Czy jest ona bardzo szkodliwa? Oczyszczanie próbowałam robić według H.Clark.
  Pozdrawiam
  Mary

  OdpowiedzUsuń
 2. Marek S. . . . to ja Soojja . Już ósmy raz zrobiłem czyszczenie wątroby ( z każdym razem coraz mniej wydalam kamieni i są ciemniejsze) . Oczyszczanie wątroby można wykonać bez soli gorzkiej , ale w tedy wydala się mniej kamieni i może być bolesna . Moje dziewięcio miesięczne zmagania z RAKIEM PROSTATY przynosi wymierne wyniki - wyniki badań wskazują (albo nie wskazują) by rak był moim problemem . Mimo tego moje postępowanie jest takie jak przez ostatnie dziewięć miesięcy - nadal oczyszczam organizm i wspomagam GO by sam był w stanie poradzić sobie z problemem . Myślę że RAKA można z powolnić a nawet powstrzymać za pomocą odpowiedniego jedzenia ( a może odpowiedniego nie jedzenia ).

  OdpowiedzUsuń
 3. czy płukanie może wykonać osoba z nowotworem wątroby?

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: