środa, 2 stycznia 2013

Dobrze to zaplanuj


Witam w Nowym Roku :))
Niech Ci się darzy w polu i zagrodzie :) Pamiętaj, że nie musisz na nic zasługiwać, już zasługujesz, bo Jesteś, z samego faktu urodzenia. Cała reszta to kłamstwa, które Ci wmówiono. I pamiętaj, że radość to jedyne zjawisko, które się mnoży, gdy się nim dzielisz :))

A teraz z innej beczki...
Ponieważ wiele osób może przerażać to, że mówię o fizyce kwantowej, którą i tak stosują na co dzień :) więc wpadło mi do banieczki, że to samo odniesienie masz w słynnym Prawie Przyciągania albo to jak mawiają fizycy Prawie Rezonansu. W cokolwiek i kogokolwiek wierzysz, rezonujesz ze Wszystkim w Twoim otoczeniu. Genialną w swojej prostocie książkę na ten temat znajdziesz TUTAJ włącznie z badaniami na ten temat. Dobra pozycja "na sceptyków" oraz osób, którym brakuje już argumentów w rozmowach z nimi.

Co to ten rezonans ?
Najprościej uzmysłowisz sobie to przypominając sytuacje w której powiedziałeś "nadajemy na tej samej fali". Proste ? co byś nie pomyślał, Twoje myśli tworzą w przestrzeni zapis falowy. Czasami możesz to odebrać jako "emanacja" i wtedy mówisz np. "ktoś emanuje smutkiem" tak ? No tak :)

Jeśli przyjrzysz się swoim przyjaciołom i znajomym oraz partnerowi to najczęściej dostrzeżesz prawidłowość, że z partnerem i przyjaciółmi REZONUJESZ bardziej niż z tzw. znajomymi. Mówiąc po chłopsku: jest coś takiego między Wami, że gdy spotykacie się to czujecie się ze sobą dobrze, bezpiecznie etc tak ? no tak :) Pomijając awersje polityczne, uprzedzenia etniczne etc jeśli skupisz się na tym aspekcie to możesz właśnie tak poczuć (zaznaczam słowo 'czuć' a nie 'myśleć' - różnica przepastna).

Ale o co Ci chodzi Grześku ? :)
Twój Umysł działa tak, że pracuje na Twoją korzyść, w momencie, gdy dasz mu Temat do pracy.
Tematem może być myślenie nad projektem, wynalazkiem, szukanie inspiracji etc Gdy nie zadasz mu tematu - myśli o pierdołach. Skacze z przeszłości, która już nie istnieje do przyszłości, która jeszcze nie istnieje grając starą płytę. Im płyta z przeszłości jest gorszej jakości tym melodia z przyszłości brzmi bardziej przygnębiająco, w końcu taka Natura Umysłu, musi mieć zajęcie.

Ale możesz równie dobrze wyznaczyć sobie Cele i realizować swoje Marzenia nawet, gdy śpisz :)
Pisałem o tym rok temu i temat powraca każdego stycznia jak bumerang:
http://leczenieraka.blogspot.com/2011/03/prawo-przyciagania-zdrowie-czyli-wskaz.html
Prawo przyciągania, czyli wskaż Umysłowi Kierunek.

A że styczeń jest miesiącem planowania, to właśnie teraz jest najlepsza pora na
1) sporządzenie własnej Mapy Sukcesu, 2) określenie celów na najbliższy rok.

Instrukcje wykonania Mapy masz powyżej. DZIAŁA !!! Mówię to z własnego doświadczenia, więc uważaj, czego sobie życzysz :) Natomiast cele powinny być mierzalne, racjonalne (czyli na miarę Twoich wyobrażeń), określone w czasie, przyjazne Tobie i Wszystkim z Tobą związanym.
Cele najlepiej podzielić na krótko i średnioterminowe, czyli np miesiąc, kwartał, pólrocze.
KONIECZNIE rozpisać je długopisem na kartce (nie wiem czemu, ale ma to genialną moc sprawczą). I raz w tygodniu robić ich przegląd. To samo dotyczy przedsiębiorców oczywiście.

Od razu Ci coś wyjaśnię: jeśli przy sporządzaniu Mapy pomyślisz sobie "oj bez sensu, nie spełni się" to zastanów się nad tym: 1) jaką masz korzyść z tego, że się nie spełni, 2) co daje Ci podstawy do tego, aby tak myśleć, 3) dlaczego siebie sabotujesz. A poza tym zawsze możesz zrobić eksperyment na zasadzie "jak się uda świetnie, a jak nie to cóż... takie jest życie" :) Ładna pułapka ? :)

Tu nie ma nad czym debatować ! Naukowcy potwierdzili to daaaawno temu, że tak jak w Sekrecie opisano: Twoja Myśl wchodzi w rezonans z Twoim otoczeniem i przyciąga do Ciebie ludzi, sytuacje, zdarzenia. Dlatego też TAK WAŻNE jest, aby używać przy kreacji WYŁĄCZNIE pozytywnych zwrotów !! Przykład "Aby nie było wojny" => "Niech będzie sPokój", "Żebym wyleczył się z..." => "Abym był całkowicie zdrowy" lub "Jestem całkowicie zdrowy". Widzisz różnicę ? A czujesz różnicę ? Dodaj do każdego Celu i Marzenia wyobrażenia, nasycaj jego treść uczuciami, emocjami, a tak się stanie. Serce ma 500x silniejsze pole magnetyczne niż głowa ! To nie ja powiedziałem "Módlcie się tak, aby to, o co prosicie już było Wam dane". :) Wynika z tego, że o Prawie Przyciągania wiedział ktoś już 2 tysiące lat temu :)

Smacznego :)


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: