czwartek, 3 stycznia 2013

Zobacz, że jednak można :) - List


Dostałem go jakiś czas temu, ale zaginął w akcji :)
Teraz cudownie odnaleziony, widocznie czekał na swój Czas.
Dziękuję Kasiu :)
Rosjanie mają takie powiedzenie "Gdy ktoś chce żyć to i medycyna jest bezsilna" :))
Aby było jasne, każdy podejmuje decyzje w głębi własnego sumienia. Pełen luz, żadnego stresu, każdy ma wolność wyboru.
A propos, Kasia jest pracownikiem korpo, więc jak widzisz, można i tak :)
Masz rację,  to my decydujemy o tym co z nami się stanie po usłyszeniu jakiejkolwiek diagnozy.
Ja w 31-go stycznia (ta data jest najważniejsza w moim życiu) powiedziałam medycynie konwencjonalnej głośne i wyraźne NIE!

Swoją dociekliwością, poszukiwaniami nie tylko samej siebie dotarłam do diety dr Budwig, teorii dr Hammera, teorii dr Aschkara (którą stosuję dokładnie od 07-lutego do dziś), metody dr Gersona (dzięki której kupiłam wyciskarkę do soków i dbam o całą moja rodzinę), i wiele wiele innych.
Gdzieś na tej drodze pojawiłeś się Ty ze swoją determinacją w szerzeniu tej cudownej wiedzy wśród tak wielu jeszcze zatwardziałych l swoich przekonaniach ludzi, zaangażowaniem, poświęceniem.
Nie znam Cię,  ale jesteś mi bardzo bliski. Dziękuję za to co robisz. Nawet nie wiesz ile dodajesz mi i pewnie wielu innym osobom siły i radości.
Dzisiaj a minęło już 90 miesięcy jestem wolną od stresu, złych emocji, szczęśliwą czerpiącą radość z każdego dnia osobą.
Leki ? Nie biorę żadnych i czuję się wyśmienicie a żeby nie zostać uznaną za zadufaną dodam, że czerpię z cudów nauki medycyny. Robię cykliczne badania by utwierdzić się, że to wszystko działa!

Pozdrawiam
Kasia

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

3 komentarze:

  1. Jak cudnie, że potwierdza się słuszność poświęcania czasu na "dar serca". Pozdrawiam Maria Magdalena

    OdpowiedzUsuń
  2. Po prostu: CUDowne!Pozdrawiam wszystkich noworocznie!Kamila

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: