sobota, 5 stycznia 2013

Tu jesteśmy na "Fejsie" :)

Jeśli nie możesz Nas znaleźć...
No jak Nas nie ma :)
TUTI :
http://www.facebook.com/pages/Rak-Jest-Uleczalny/122363731166459

Polubisz Naszą stronę ? :)
Podziękowania za opiekę nad Naszą stroną i "świeżynkę prasowo-multimedialną" należą się Michałowi :) Brawo Michu, dziękujemy ! On też wrzuca na blog filmy w zakladce "Sekcja angielska" czyli filmy wartościowe, ale bez pl napisów.

I pamiętaj, że pod każdym postem znajduje się taka mała "wtyczka" czyli guziczek :) dzięki któremu możesz KAŻDEGO posta 1- wysłać koledze mailem, 2- pochwalić się na "fejsie", 3- zaćwierkać na twiterze... więc śmiało :)

PS.
Miło mi poinformować, że liczba stałych Czytelników sięgnęła blisko 1000 :) a rekord odwiedzin bloga w ciągu doby tuż przed Świętami wyniósł 1240 :)) Dziękuję, dziękuję !

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

3 komentarze:

 1. Tu na blogu panuje spokój. Każda informacja i każdy "komunikat" może być studiowany w każdym dowolnym czasie. Na "Fejsie" w moim odczuciu jest "chaos". Informacje pojawiają się i ... odpływają ... No i zobaczcie sami, jaka inna jest JAKOŚĆ wypowiedzi.
  Wybieram BLOGA

  OdpowiedzUsuń
 2. Wkleiłam powyzszy link na Facebooku i niestety nie znalazłam...

  OdpowiedzUsuń
 3. Inni znaleźli, więc poszukaj po słowach kluczowych "Rak jest uleczalny".

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: