niedziela, 6 stycznia 2013

{Filmowa niedziela] Pszeniczny brzuch


Życzę świadomego smacznego :)
Najpierw artykuł:
http://nowadebata.pl/2011/10/13/buszujacy-w-pszenicy/

Teraz film - dokument z kanału Planete z pl napisami jest podzielony na części, więc się nie przeraź, że urywa się nagle (genialny):
http://www.youtube.com/watch?v=D_uz0IHRpuw
Do następnego razu :)

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

  1. o co chodzi z tym filmem? tz.mam zacząć jeść w Mcdonaldzie?Nigdy tam nie byłem.Mam 45lat od 6-ciu jestem veganem surojadem bezchlebowym i żadnych przetworzonych pokarmów oprócz oleju lnianego tłoczonego poniżej 10stC i ....biegam prawie jak Scoth Jurek.i wszystko jest OK. Mam to zmieniać,bo rzekomo jako jaskiniowcy jedliśmy świnie i krowy?czy tam bizony...a jak polowaliśmy na zwierzęta zanim wymyśliliśmy "pięściaka", przecież od początku nie było tego jednego z pierwszych narzędzi, nawet ogniem nie posługiwaliśmy się ponoć od razu? obgryzaliśmy kości zwierząt na surowo naszymi pokaźnymi"kłami"i byliśmy silni i zdrowi?

    OdpowiedzUsuń
  2. P.Tomaszu - proszę włączyć szare komórki, albo jak kto woli zdrowy rozsądek...

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: