wtorek, 22 stycznia 2013

Ułatwmy sobie życie


Przy takiej ilości maili, jakie dostaje nie będę miał wcale czasu na pisanie.
Niestety wiele osób nie jest w stanie nawet zajrzeć na bloga i poszukać, lepiej wysłać maila i ew. ponarzekać. Dostaje już maile w sprawie 11 innych schorzeń.

W związku z tym zachęcam Cię, abyś choć raz na miesiąc odwiedził bloga, a jeśli szukasz informacji po raz pierwszy tam właśnie powinieneś skierować.

Tak wygląda nasz blog za kurtynką Twojej skrzynki mailowej :))
Jak widzisz, wszystko ma swoje miejsce i porządek

Na górze:
Są filmy, możesz dowiedzieć się co możesz dostać zawsze po niższej cenie niż u konkurencji, jest archiwum filmowe, Kuponik z rabatami Tylko dla Ciebie, lista polecanych terapeutów, sekcja dla znających angielski i możliwość kupienia eko-warzyw (i nie tylko) z rabatem TYLKO ze względu na to, że jesteś Czytelnikiem.

Z prawej strony:
- zainstalowana jest wtyczka tłumacza, gdybyś zechciał pokazać bloga komuś nie znającemu polskiego,
- guziki do subskrypcji przy pomocy kanału RSS (jeśli nie wiesz co to jest, nie przejmuj się, nie musisz, wiedzą tylko zainteresowani),
- jeśli nie masz czytnika RSS na subskrypcję otrzymywaną mailem wpisujesz się poniżej LUB pod każdym postem (tylko raz do momentu wypisania się z listy),
- jeszcze poniżej jest to, czego szukasz :) jeśli wpiszesz tam słowo np. "list" dostaniesz w odpowiedzi wszystkie posty zawierające słowo list, "dieta" - wszystkie posty z tym słowem itd - proszę, abyś TAM najpierw skierował swoje kroki,
- poniżej jeszcze jest tematyka strony i sekcja NAJPOPULARNIEJSZE POSTY, gdzie znajdziesz m.in. posty dot. stosowania gersona z linkami i obszerną informacją. Proszę nie wysyłaj mi maili "Nie mam czasu czytać, proszę Pana o odpowiedź" bo mi również kończy się czas na takie maile.

Dziękuję za uwagę.Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: