poniedziałek, 11 lutego 2013

Nauka potwierdza wpływ psychiki na Twoją historię choroby


Nie chcę mówić po raz kolejny "a nie mówiłem", bo każdy ma swój rozum... ale dziś po raz kolejny, tak jak niedawno z okazji wykładu nt. wpływu diety na zachorowalność nauka potwierdza słowa płynące z tego bloga. Zatem jeśli nadal uważasz, że "to nie dla mnie", "ja w takie rzeczy nie wierzę", "to nic nie da...." to może powinieneś zrewidować swój pogląd na tę sprawę.

Aha, wpisując w polu "Szukaj' w pr górnym rogu hasło 'nowotwory' dostaniecie wykaz wszystkie wiadomości z tym związanych.

Linka: http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,387601,badanie-chorzy-na-nowotwory-czesciej-przechodzili-traumy.html

Badanie: chorzy na nowotwory częściej przechodzili traumy.
Osoby chore na nowotwory doświadczyły w przeszłości większej liczby traumatycznych przeżyć niż cierpiący na choroby przewlekłe i osoby zdrowe – wynika z badań przeprowadzonych przez uczonych sopockiego wydziału Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Badanie przeprowadziła Agata Szawińska w ramach pracy magisterskiej pod kierunkiem dr Aleksandry Fila-Jankowskiej z Zakładu Psychologii Emocji i Motywacji sopockiego wydziału SWPS. Badaczki wykazały, że istnieje związek między zapadalnością na chorobę nowotworową a doświadczeniem traumy.

Źródło: www.naukawpolsce.pap.pl


I jeszcze jeden dobry materiał uzasadniający kurację przeciwbrzybiczą i DIETĘ obowiązkowo.

Poza tym z prawej strony znajdziecie dużą porcję bdb informacji nie tylko nt. zdrowia:
http://hipokrates2012.wordpress.com/2012/04/16/czy-pospolity-grzyb-candida-albicans-jest-przyczyna-raka-naturalne-metody-leczenia-raka-jako-leczenie-przyczyny-candida-albicans/

PS.
Jak się podobał wczorajszy film ? :)

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

  1. Wczorajszy film ogladalam pod wielikim wrazeniem ,niesamowite -dziekuje serdecznie . Prosze mi napisac czy moge kupic gdzies tem film ? Panie Grzegorzu jest Pan Wspanialym Czlowiekiem ,kazdego dnia odwiedzam PANA , czytam ,ucze sie zdobywam wiedze , Dziekuje . moj e-mail ninamat51@yahoo.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Film faktycznie na poczatku mroczny. Trochę wydał mi się infantylny ale faktycznie porusza, trochę w zbyt prosty sposób jak dla mnie przekazywane są bardzo wartościowe wiadomości i mądrośc,ale może to być wina tłumaczenia. Bardzo dziękuję Grzegorzu za wskazanie tego filmu. Dzięki Tobie miałam bardzo umiloną niedzielę:)

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: