wtorek, 12 lutego 2013

Dostałem taki list :))


Dziś napisała Pani Krystyna :)
PROSZĘ wziąć pod uwagę, że przedstawiony protokół jest indywidualnie DOSTOSOWANY do przypadku Pani Krystyny. Przed zastosowaniem powinieneś skonsultować to ze swoim lekarzem prowadzącym, a jeśli się nie zna, z takim, który się zna.
Moi drodzy,CHcialam podzielic sie wiadomosciami i sposobem leczenia czerniak - melanomy. Stosowalam zmodernizowana metode Gersona,tj,3-y soki marchwiowo-jablkowe,zupa Hipokratesa ,detoksyfikacja kawa oraz cala gama enzymow w postaci tabletek. Jedna z najwazniejszych jest witB17-,ktora mozna dostac tylko w Meksyku. Wazne sa rowniez nastepujace enzymy - z ananasa[bromelanina], trzustki {pancreatin enzyme], chumoplex i.t.d.wszystkie enzymy nalezy spozywac na pol godz. przed jedzeniem. Wazna jest wit D3 w jednostkach 2000iu --1-a tabletka rano, dwie na wieczor. Ponadto co O-10 200mg oraz selenium. Czerniaka zdiagnozowano w 2005-roku [z przerzutami], jest 2013 rok i ja zyje, jesli ktokolwiek bylby zainteresowany moim przypadkiem i chcialby poznac wiecej szczegolow to chetnie sie podziele.Podaje swoj e-mail krysuchki@gmail.com.xyz - z końcówki maila usuń '.xyz' tak by adres kończył się na .com - takie zabezpieczenie antyspamowe dla robotów. z powazaniem Krystyna.         Po 3-im marca moge podac swoj tel.w tych dniach wyjezdzam do Polski 
PS.
W zakładce Polecani Terapeuci dodałem nowego lekarza z Lublina.

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: