czwartek, 14 lutego 2013

To musicie zobaczyć !


Dzięki Darku :)

Filmik pochodzi z innej strony.
W roli głównej słynny aktor.
http://www.era-zdrowia.pl/filmy-strefa-toksyczna/szczepionki/jim-carrey-i-jenny-mccarthy-rozmawiaja-u-larrego-kinga-o-autyzmie-i-szczepionkach-pl.html

Celowo wklejam linkę z odnośnikiem, ponieważ pod filmem znajdziecie też inne, podobne treści i lekko mrożące krew w żyłach. A my... nadal wierzymy i śpimy sobie słodko nie chcąc widzieć, nie chcąc czytać...,  i nadal wierząc, że mięsko i mleczko są pokarmem dla dorosłych.

Aha, drogi mięsożerco, nie wiem czy wiesz, że dozwolono stosowanie pasz GMO przy hodowli zwierząt... nie muszę Ci tłumaczyć co to znaczy, ale abyś miał szerszy obraz sprawy... powiedz mi (pomijając dowody, których jest coraz więcej) odwołując się do Twojej własnej inteligencji... w jaki sposób roślina, która w swoim programie biologicznym ma zapisane, że produkuje toksynę przeciwko stonce po zjedzeniu której ta pada martwa, a Ty później tę roślinę pakujesz do garnka... to jaki skutek to będzie miało na Twoje ciało ?

Życzę świadomego smacznego. Może czas się obudzić ?

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

  1. Polecam nt. szczepionek dwie strony warte przeczytania choć są dość obszerne:

    http://www.globalnaswiadomosc.com/profmajewskalist.htm

    http://www.globalnaswiadomosc.com/mityoszczepieniachwg.htm

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: