niedziela, 17 lutego 2013

[Filmowa niedziela] Z serii... rodzynki cywilizacji :/


Nie będziemy tego nazywać wprost spiskiem, ani przekrętem :)

http://www.youtube.com/watch?v=QPPW8KM7eEUI moim zdaniem HICIOR :) i seans obowiązkowy dla wszystkich, niezależnie od płci, rasy, wyznania, religii i koloru skóry. Zakładając, że nie wystarcza Ci medialna papka. Od razu mówię, że ten film jest dla odważnych, tzn. dla osób, które nie boją się sięgać poza wyznaczone ramy własnej rzeczywistości i które czują w sobie niedosyt "kurcze, a może mój świat wygląda inaczej...". A dla złośliwców będzie kolejnym antyargumentem... że jednak wygląda inaczej :))

Linka zwykła:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZIGBuvQn-sk#!Smacznego :))

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

  1. coraz wiecej chorujemy i musimy zaczac zdwac sobie sprawe ze chemia i kompanie farmacełtyczne nas wykonczą musimy zmusic ludzi do protestow przeciw chemi a sami zaczac siegac po naturalne srodki One rowniez sa skażone w wielu przypadkach w dzisiejszym swiecie ale przynajmiej mamy jakąś szanse Dzielcie se z wszystkimi na swiecie prosze was doswiadczeniami i pomyslami leczenia aby to zycie dla nas i przyszlych pokolen bylo wolniejsze zdrowsze i było wypełnione szacunkiem do drugiego człowieka

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: