niedziela, 10 marca 2013

[Filmowa niedziela] Już CZAS, abyś poznał Prawdę o Sobie !


Czuję, że nadszedł właściwy moment (tak na 70%), abyś poznał o sobie Prawdę. Są tacy, którzy nie chcą, abyś tego wiedział, bo wtedy stracą nad Tobą kontrolę. Mówię to z całkowitą powagą. Po obejrzeniu tego filmu będzie dla Ciebie jasne dlaczego mówię tyle o "ładowaniu Ciebie strachem płynącym z tv"... po prostu zaczynasz tym wibrować. Dlaczego mówię tyle, aby używać właściwego słownictwa, aby zawsze nazywać siebie "zdrowiejącym" bez względu na stan, a nie "chorym"... i dlaczego prawdziwymi są słowa "I stworzył Bóg czlowieka na swój obraz i podobieństwo go stworzył..." dopowiadając dla tych, którzy nie widzą drugiego dna, że Jesteś Twórcą. Oraz dlaczego tak ważne jest Źródło Informacji (Inspiracji)... które Cię zasila. Resztę znajdziesz sam, gdy nadejdzie Twoja pora. Dla zakochanych w wiadomościach z tv... jeśli Twoje życie jest w rozsypce, borykasz się z problemami, to zaprzestanie ładowania się wieściami z TV jest PIERWSZYM krokiem do zmiany. Niezbędnym. Choć Matrix trzyma za gardło i wydaje Ci się, że "bez tego żyć nie możesz"... to kolejne kłamstwo, które Ci wmówiono. Po prostu przestań się utożsamiać ze swoim Umysłem. Nie jesteś Nim, Jesteś czymś Więcej Niż Twoimi Myślami. Reszta w załączniku.

Scenariusze mogą być oczywiście 2: możesz olać to co mówię i wrócić do swojego świata jak to bywa w większości mając gdzieś, że wszystko potwierdza fizyka kwantów, a możesz troszkę szerzej uchylić drzwiczki do Swojego Nowego Świata. Wybór należy do Ciebie. Odpowiedzialność jest Twoja. Po prostu bądź Świadomy dlaczego zmiana jest dla Ciebie tak trudna.

http://www.youtube.com/watch?v=oCimXVSaKnUPS.
Odpowiadając z doskoku na pytania mailowe "Jak zmienić jego lub ją, aby uwierzyła w medycynę naturalną" odpowiadam "Nie można na siłę". Czasami ktoś musi się zderzyć ze ścianą, aby otworzyć oczy. Niestety. Możesz się modlić (dziękczynnie oczywiście), a nie jęcząc - jeśli nie wiesz dlaczego poczytaj Grega Bradena "Zapomniana modlitwa" albo choć na YT "Fizyka cudów", ale na siłę zmiany nie przeprowadzisz. Jeśli ktoś wierzy w moc tabletki i biały kitel pozwól mu, może tak ma wyglądać jego życie.

Wszystkiego Świadomego :)

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: