poniedziałek, 18 marca 2013

Przełomowy film !!

Bardzo się cieszę, gdy ktoś inny potwierdza moje słowa, w dodatku można to obejrzeć w necie :))
No to może weźmiesz sobie do Serca to, co do tej pory mówiłem o wszystkim innym z czym nie zgadza się tzw. normalny pogląd na rzeczywistość. A czym jest norma, jeśli nie wypracowanym, czasami boleśnie "pałą przez łeb" sposobem postrzegania, reagowania i uczenia się rzeczywistości ?
Ale przecież fizycy mówią... jeśli zmienisz postrzeganie, zmienisz przedmiot postrzegany. Dokonasz w nim zmiany !! Więc może jednak zamiast "jestem chory..." zaczniesz JEDNAK myśleć o sobie "jestem zdrowiejący..." a może po prostu uznasz, że stan zdrowia już jest i nasycisz nim każdą komórkę ? w końcu co Cię powstrzymuje jeśli nie Ty sam i TWOJE przywiązanie do tego jak rzeczywistość wygląda. W dodatku w większości Twoją i tak nie będąca, ale zapożyczyłeś sposób widzenia od swoich nauczycieli życia... tak tak, pan doktor też ma swój niemały wkład. Ale jeśli żyłbyś na innym kontynencie, gdzie za wyrocznię uznaje się szamańskie wizje.... słowa pana dr. wydałyby się co najmniej dziwne, prawda ?
Wiec tak, cały czas chodzi o postrzeganie.
A reszta w filmie.

http://www.youtube.com/watch?v=xGnDh9Nx4aEA tu prezent dla Pań :)), czyli co zrobić, aby w wieku 70 lat wyglądać jak sexy 45 :)
http://www.youtube.com/watch?v=O9HT-W1VAHI

I jeszcze coś na deserek:
http://www.youtube.com/watch?v=BjGMTm6zlDo
Oraz na koniec... abyś potrafił uwolnić się od swojej przeszłości:
http://www.youtube.com/watch?v=xeUm08mSeWs


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

3 komentarze:

 1. Jestem chory - jestem zdrowiejący. Można powiedzieć, że taką zmianę w postrzeganiu nowotworu pomaga osiągnąć książka - której mam przyjemność i zaszczyt być wydawcą - "Rak nie jest chorobą" (autorstwa Andreasa Moritza).

  I jak to miło posłuchać takich ludzi, jak pan Hirneise!

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Sami ustalamy granice nie-możliwości. Ty ją ustalasz, nikt inny. A jeśli spostrzeżesz, że Twój świat bazuje na poglądach innych ludzi, zniknie zasłona "nie-możliwości" i zaczniesz sama ustalać reguły :)

   Usuń

rak jest uleczalny: