wtorek, 26 marca 2013

Dostałem taki list :)) czyli prawie jak cud :))


Kolejny list od Moniki, której mama... co tu dużo mówić, wygląda na to, że wygrała :))))))
No to śpiewamy 100 lat :))

Witaj Grzegorzu! idzie nam bardzo dobrze jak na razie - a już w zasadzie mamie, bo radzi sobie sama super i jest na pełnych obrotach i jak mówi czuje ze żyje....
-piecze sama chleb na zakwasie na bazie maki żytniej i orkiszowej i do środka wrzuca:otręby żytnie, ziarna orkiszu, siemię lniane,orzechy włoskie,pestki z dyni, pestki ze słonecznika.
-lewatywy jak zwyke z kawy wg. Gersona
-zero mięsa i jajek ze sklepu czyli nic przemysłowego tylko wszystko wiejskie z gospodarstwa wiejskiego.
-pije mms (miracle mineral suplement) wg.Humble (na wypadek, gdyby ktoś chcial się rzucić, przy tym ostrożnie, bo musi być odpowiednio spreparowany - mój przyp.)
-w nodze ma ciecierzyce NIA wg.Ashkara (patrz w internecie jak Witold i Rosa pokonali raka)
-inne suplementy: kwas kaprylowy, jodek potasu, spirulina, wit c naturalna( acerola lub Lycin)
-inhalacje z sody oczyszczonej (to rak płuc) wg. Simoncini
-codziennie 1 łyżeczka sody oczyszczonej z wodą do picia ( zabija grzyby) wg. Simoncini
-krzem ANRY doustnie wg.Rybczyńskiego
zero cukru i mąki pszennej oraz zero mięsa ze sklepu, które są produkowane na antybiotykach i innych wzmacniaczach smaku i zapachu. No i ciągłe oczyszczanie to podstawa!
Lekarze są zdziwieni ale o nic nie pytają, wzruszają ramionami- jeden patrzy na drugiego i sami nie wiedzą co jest grane. Nie wiedzą co z mamą robić :))) - każą przyjść za miesiąc znów badają: w płucach są zwłóknienia. Rybczyński na podst. swoich badań nad krzemem udowadnia, że po systematycznym stosowaniu krzemu dochodzi do stopniowego rozpadu guza nowotworowego i zostają tylko zwłóknienia.Jednak wtedy nikt mu nie wierzył, uznali go za szarlatana tak jak wielu mądrych ludzi docenia się po latach......Udowodnił on że rak to grzyb. A z grzybami mamy do czynienia wszędzie: antybiotyki, szczepionki i żywność.
Polecam:
 
Pozdrawiam bardzo serdecznie,
Monika

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

  1. polecam lekturę takich rzeczy nie można ignorować!!!
    http://faktydlazdrowia.pl/chemioterapia-pomaga-rozmnazac-sie-komorkom-rakowym/

    http://faktydlazdrowia.pl/sok-z-gorzkiego-melona-tlumi-komorki-nowotworowe-bez-efektow-ubocznych/

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Moniko za to świadectwo. Od dłuższego czasu wiem,ze leki są w naturze a wyleczenie mamy tylko to potwierdza,Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: