środa, 27 marca 2013

Przesłanie od samego Papieża Franicszka !!


Papież wzywa ludzi do powstrzymania się od jedzenia jagniąt i kóz niemowlęcym na Wielkanoc i wybrać zamiast tego dania wegetariańskie. To okrutne, co dzieje się ze zwierzętami, bo umiera ponad 250.000 dzieci zwierząt w jeden dzień. Wiele z nich nie sa starsze niż 30 -40 dni.Matce zabrane i zabite.
Człowiek powinien szanować stworzenia i mówi, że zabijanie i zjadanie baranków nie ma nic wspólnego z Wielkanocą, religia chrześcijańska .... baranek symbolizuje na ramionach pasterza, uratowaną duszę Chrystusa! Taki brutalny akt nie ma nic wspólnego z obchodami zmartwychwstania ... I nie ma miejsca na tym świecie, surowym i brutalnym ... "
A tu oryginał: mój tłumacz google potwierdza treść :)
http://www.lapresse.it/cronaca/pasqua-animalisti-a-san-pietro-basta-strage-agnelli-non-e-cristiano-1.304447

Więc może osoba, która przy ostatnim wykładzie szefa Citibanku wklejała mi coś o fałszywych prorokach zechce łaskawie przejrzeć na oczy i jednak się już obudzić :)) a jeśli jesteś taki mądry to idź sam do rzeźni przygotuj swojego kotleta. Ciekawe ile czasu spędzisz na fotelu u psychiatry.


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

3 komentarze:

 1. Włoskie organizacje tak mówią, a nie papież.

  Papiez powiedział: "Chciałbym prosić wszystkich tych, którzy zajmują odpowiedzialne stanowiska w dziedzinie gospodarczej, politycznej i społecznej, wszystkich mężczyzn i kobiety dobrej woli: bądźmy „opiekunami" stworzenia, Bożego planu wypisanego w naturze, opiekunami bliźniego, środowiska. Nie pozwólmy, by znaki zniszczenia i śmierci towarzyszyły naszemu światu! By jednak „strzec" musimy też troszczyć się o nas samych! "
  Cała homilia:
  http://niezalezna.pl/39580-zaskakujaca-homilia-papieza-franciszka-inauguracja-inna-niz-wszystkie

  tutaj sprostowanie na facebooku:
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200195492623425&set=a.1019266795337.2003580.1035177628&type=1&theater

  "Pope Francis never said not to eat lamb

  Unfortunately, a misinterpreted Google-translation of an article published at "LaPresse.it" (http://www.lapresse.it/cronaca/pasqua-animalisti-a-san-pietro-basta-strage-agnelli-non-e-cristiano-1.304447) that had been spread by a German FB-page yesterday, had led to quite a confusion and euphoria especially among our German speaking friends who had understood these were the words of Pope Francis I.

  We are very sorry to be the kill-joy who has to inform you that this is unfortunately not true. It's the Italian organisations who say this and NOT the Pope. IF the Pope had said this, such fantastic news would be in ALL media - worldwide.

  Google-translations are not always very accurate and - especially when it comes to such "important news" - they should not be trusted. We suggest to ask an Italian friend (very important: an Italian friend who understands Italian) to help you translating. "


  tłumaczenie google:

  "Niestety błędnie Google-tłumaczenie artykułu opublikowanego w "LaPresse.it" , które zostały rozłożone przez niemiecki-FB stronie wczoraj, doprowadziła do dość zamieszania i euforii, szczególnie wśród naszych niemieckich przyjaciół mówiących, którzy rozumieli to były słowa papieża Franciszka I.

  Jest nam bardzo przykro za kill-radość, która ma poinformować, że nie jest to niestety prawda. To włoskie organizacje, którzy mówią to, a nie papież. Jeśli papież to powiedział, takie fantastyczna wiadomość będzie we wszystkich mediach - na całym świecie.

  Google-tłumaczenia nie zawsze są bardzo dokładne i - zwłaszcza, gdy chodzi o takich "ważnych wiadomości" - nie należy ufać. Proponujemy zadać włoskiego przyjaciela (bardzo ważne: włoski przyjaciel, który rozumie, włoski), aby pomóc w tłumaczeniu."

  Joasia 21

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny blog - zaglądam tutaj od kilku tygodni. Ja na inny temat - może ktoś zna jakieś sposoby jak w naturalny sposób leczyć paradontozę , zapalenie dziąseł. Będę wdzięczna za wskazówki.

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: