niedziela, 19 maja 2013

[Filmowa niedziela] Material kontrowersyjny


Nie będę mówił i w tym przypadku, że to kolejne potwierdzenie tzw. "teorii spiskowych" ponieważ przeciwnicy tegoż materiału siewnego mają wiele racji, szczególnie terapeuci, z drugiej strony w Australii owa roślina jest przepisywana pacjentom z demencją oraz n. właśnie na receptę.

Niech wnioski każdy wyciągnie sam. Pamiętaj, w Polsce jest zakazana, tak nabywanie jak i spożywanie.
Zawsze możesz to potraktować jako kolejne poszerzenie horyzontów myślowych.

http://www.youtube.com/watch?v=Waj_2J2tK1Q

Po genialnym filmie z Nassimem nie dostałem żadnego komentarza, więc widać siły w narodzie nie ma :)

A ten filmik, poza aspektem obecności pewnej zakazanej substancji, pomoże Ci właśnie spojrzeć na siebie inaczej... nie musisz nic brać, wystarczy Świadomość.
http://www.youtube.com/watch?v=2Ed1anZXQSU

PS. Miło mi poinformować, że stuknęło nam 300 postów :)) a liczba stałych Czytelników wynosi blisko 1300 :)) DZIĘKUJĘ :) nasz blog nadal odwiedza =/-1000 osób dziennie :D

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

5 komentarzy:

 1. Witaj Grzegorzu, to że konopia ma właściwości lecznicze stało się dla mnie oczywiste gdy poczytałam jakie właściwości ma olej z konopii, który można kupić bez problemu w Polsce. W Czechach leki z konopii są przepisywane w przypadku niektórych chorób. Jednak to nie takie proste. Otóż mamy kolejny cudowny lek roślinny na raka. To że rośliny leczą, że jesteśmy wręcz otoczeni lekarstwami to dla mnie i oczywiste i niesamowite. Zwykłe rośliny dostępne dla każdego jak mniszek lekarski, pokrzywa czy skrzyp ,siemie lniane mają unikalne substancje lecznicze. Zwykła medycyna całkowicie o nich zapomniała, nie propaguje leczenia nimi a większość obecnych lekarzy ma znikomą wiedzę na temat ziól. Unia Europejska chce praktycznie pozbawić nas stosowania suplementów i ziół poprzez kilkuletnie procedury zatwierdzające wprowadzenie takich substancji do sprzedaży. I wracam do cudownego leku na raka już któregoś z kolei. Vilcacora też nim ma być. Ale tak wiele osób chce na tym zarobić pieniądze, ze obecnie nie wiadomo gdzie ją kupić. Spróbuj a zobaczysz jakie to trudne bo o. Szeliga wyznaczył do tego człowieka, tylko za kurację u niego 3 miesięczną trzeba zapłacić 1000 zł. Powstały co najmniej 2 instytuty, które ogłaszają się jako jedyne wiarygodne inni to rzekomo hochsztaplerzy A na allegro Vilcacorę można kupić za 20 zł. Ponoć jest 50 jej odmian. Czy każda jej postać leczy, czy ta w tabletkach też leczy, czy pomaga w b. zaawansowanych nowotworach, jak ją dawkować, jaką dietę stosować przy niej? Powiem szczerze denerwują mnie ludzie, którzy piszą mało konkretne informacje, denerwują mnie ludzie którzy na blogach mają reklamy. Denerwują mnie ludzie, którzy wyleczyli się z raka i później nawet darmowej książki nie potrafią napisać, nie potrafią skutecznie pomóc ludziom chorym na raka. Ci ludzie panicznie szukają pomocy, nieraz całymi nocami szukają w internecie informacji jak się leczyć niekonwencjonalnie i co znajdują? Same cudowne leki na raka. A po ich zastosowaniu jest różnie.Uważam się za osobę i bardzo inteligentną i myślącą sercem ale nie do końca rozumiem Twój styl - delikatnie to ujmując. Pozdrawiam Basia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój styl wynika z tego, że nie wiedziałem o dostępności oleju w obrocie handlowym. Czy Natura od dawna zna przepis ? tak. Czy jest to ukrywane ? tak. A jeśli coś Cie w innych denerwuje to zobacz, czego nie akceptujesz w sobie. O skutecznych metodach nie może być mowy z racji tego, że udział w procesie chorobowym bierze również psychika. Już wystarczy, że medycyna kliniczna usuwa jedynie objawy, możemy mówić o wysokim prawdopodobieństwie wyzdrowienia, ale obawiałbym się użyć słowa skuteczność. I jaką książkę miałbym napisać, bo jak rozumiem adresujesz swój zarzut pod moim adresem. Mam nadzieję, że wyjaśniłem.

   Usuń
 2. Przepraszam, że nie byłam konkretna w spr. książki chodziło mi o bohatera Złotych Myśli "Jak w 90 dni pokonałem raka". Ten olej dostępny w handlu ma dużo pozytywnych działań ale bohater, zamieszczonego przez Ciebie filmu, podaje własny przepis jak zrobić ten właściwy olej. Jest w internecie źle przetłumaczona wersja tej receptury. Co najmniej kilku rzeczy nie akceptuję w sobie ale na prawdę nie wiem czy ma to jakikolwiek wpływ na moją opinię w tej konkretnej sprawie. Będę wdzięczna jeśli zamieścisz kiedyś artykuł nt. wpływu psychiki na powstawanie raka albo poleć mi jakąś Twoim zdaniem bardzo dobrą książkę na ten temat. Trochę czytałam na ten temat ale nie potrafię znaleźć jasnych i spójnych argumentów w tej sprawie. Spotykam ostatnio więcej niż zwykle osób chorych na nowotwór i powiem szczerze, że oprócz Gersona nie wiem co im z całą odpowiedzialnością polecić. Miałam ogromne zaufanie także do wspomnianej Vilcacory ale coś, gdzieś chyba z nią poszło nie tak. Basia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panowie K. słyną z zamiłowania do marketingu po prostu. Problem z własnym olejem polega na tym, ze musisz pozyskać materiał do jego wytworzenia, a u nas to jest zakazane. Poza tym w takich ilosciach to kupic jest to bardzo ryzykowne. Nt wplywu psychiki na proces chorobowy odsylam glownie do dwoch filmow, które były już tu: GNM a rak piersi oraz Pięć praw natury. Oba z napisami na YT. Zobacz tez psychosomatyka.info - to strona naszego czytelnika. N. prostaty to w 80% konflikt emocjonalny starty kogos lub czegos ze swojego zycia. Zoladek - niestrawiona osoba lub sytuacja z niedalekiej przeszłości, watroba - złość, gniew, żal... oczywiscie mechanizm powstania jest bardziej skomplikowany, ale do odkręcenia tylko trzeba chcieć !! Niestety pacjentow n. będziesz spotykała coraz więcej, ale coraz mniejszej ilości będziesz mogła pomóc.

   Usuń
 3. Warto zainteresować się tym filmikiem oraz tą bardzo ciekawą personą:

  Dr Leonard Coldwell - Każdy rodzaj raka może być wyleczony w ciągu tygodni [PL]
  http://www.youtube.com/watch?v=zX3qmQ9lyyE

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: