wtorek, 28 maja 2013

O na to czekałem :)


Czekałem, aż znajdzie się tłumaczenie i znalazło się :)

Ciekawe co mówi dr Coldwell nt. cholesterolu, bo to potwierdza, o czym pisałem w poście "Cholera cholesterol", że w istocie jest to mechanizm naprawczy organizmu (!!).
Dr ma oczywiście swoją stronę w necie, choć po angielsku.
Zapisując się do niego na listę można otrzymać protokoły wg których stara się pomóc.
Proszę, niech każdy wnioski wyciągnie sam z tego co mówi, i co Nam próbuje się wmówić.
Zwróć też uwagę co mówi nt UDZIAŁU PSYCHIKI. Przecież sam sobie nie wymyśliłem. Może teraz spojrzysz na Siebie nieco łaskawszym okiem i obierzesz kurs na zdrowie obejmujący wszystkie aspekty Twojego funkcjonowania. A jeśli uważasz, że Twoja psychika jednak nie ma wpływu na chorowanie to chętnie wysłucham Twoich argumentów.

http://youtu.be/zX3qmQ9lyyE
http://youtu.be/ptW7cb3t_eoWnioski każdy wyciąga sam, choć jego filmików jest jeszcze kilka, resztę znajdziesz sam po prawej stronie.
Świadomego smacznego :)


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

6 komentarzy:

 1. Wszystko to piękne ale jak dotrzeć do takiego lekarza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę pomyśleć i porozglądać się po blogu ;)
   Albo napisać ;)

   Usuń
 2. I juz tych filmików nie ma...szkoda:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety, komuś to konto na YT chyba przeszkadzało. Zostało usunięte. Setki filmików, większość z nich wydawała mi się niezwykle ważna.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Z powodu straty głównego konta na youtubie bardzo dużo filmów na naszej stronie przestało działać. Są obecnie prowadzone prace 24h na dobę aby je wszystkie przywrócić na swoje miejsce. Zapraszam do subskrybowania nowego kanału na youtubie Wyspa444 gdzie będą również dawane nowe filmy."

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.youtube.com/Wyspa444

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: