piątek, 25 października 2013

Wstrząsająca książka


Dziś chcę Ci polecić książkę, która zmieni nie jedno w Twoim spojrzeniu na Nu.
Zresztą sam czerpałem z niej inspiracje do kilku postów.
Ustawiam ją na półce z napisem lektura obowiązkowa obok "Antyraka".
Książka podobnie jak Antyrak, choć mam wrażenie, że robi to z jeszcze większą precyzją niż dr Servan przedstawia zjawisko, które nazwaliśmy Nu z zupełnie innego punktu widzenia. Punktu widzenia biologii i organizmu przede wszystkim, ale również chronobiologii, odżywiania, psychologii zmiany oraz pracy nad sobą. I wszystko powołując się na oficjalne badania naukowe opublikowane w medycznych periodykach. Na rynku takiej książki wcześniej nie było i już raczej nie będzie. Z pewnością poczujesz ulgę po jej przeczytaniu, ale jeśli nie jesteś gotowy na zmianę swojego postrzegania wprowadzi zamęt, z korzyścią dla Ciebie, ponieważ będziesz miał możliwość skonfrontowania się z dotychczas pielęgnowanymi przez siebie poglądami. I nie tylko przez Ciebie, ale przez ogół społeczeństwa. Że o lekarzach nie wspomnę.

Książka nosi jeszcze bardziej genialny tytuł "Rak nie jest chorobą" :))) autorstwa Andreasa Moritza.
http://ener-chi.pl/?rak-nie-jest-choroba,17

A jeśli nie jest chorobą to czym ?

Dla "pospieszalskich" możesz ją kupić jako ebook, więc dostaniesz ją mailem kilka chwil po zakupie.
Jest też wersja drukowana. Można pobrać również fragment i spis treści. Obecnie jest już bestsellerem w kilku księgarniach.

Dla kogo jest ta książka ?
dla osób, które są gotowe na zmianę w swoim życiu i przyjęciu odpowiedzialności za kolejne kroki na drodze do zdrowia; dla ciekawych świata, ciekawych siebie i osób o umyśle badacza, naukowca, choć pisana jest bajecznie prostym językiem; w końcu dla osób, które chcą przestać się bać (!) i wybierają gotowość innego spojrzenia na siebie, na swoje ciało, choć powinienem powiedzieć w sposób zgodny z naturą. O powielanych programach patrzenia na rzeczywistość już pisałem, prawda ?

Dla kogo nie jest ta książka ?
dla osób, które wciąż widzą korzyść ze swojego chorowania (celowo nie używam tu słowa "zdrowienie") i po prostu nie chcą nic zmieniać, tylko o tym mówią, żeby nie powiedzieć gadają; ta książka nie daje pola do wymówek; dla osób, które wciąż wolą wierzyć innym, niż sobie i swojemu ciału w przeświadczeniu, że "inni wiedzą lepiej"; i dla osób które "lubią się bać" bo np. daje im to bodziec do działania (a są takie osoby).

Książka z pewnością przewietrzy Twój umysł i wpuści do skarbnicy wiedzy trochę Światła, uporządkuje, usystematyzuje, wskaże kierunki działania. Dzięki niej poznasz ciało i Nu w kategoriach o których do tej pory Ci się nie śniło. Autor odpowiada również na pytanie, dlaczego w guzach znajdują się wirusy, grzyby i bakterie oraz czy aby na pewno nasz układ immuno jest upośledzony nie rozpoznając zmienionych komórek ? czy chodzi tu o coś innego oraz jaki faktyczny wpływ na nasze zdrowie mają telefony komórkowe oraz poznasz "dotyk niewidzialnego", czyli jak to jest naprawdę z tym, czego nie widać, a co istnieje obok nas (aby nie powiedzieć w nas).

Ponieważ to, co napisałem powyżej może brzmieć groźnie dla niektórych... wiedz, że nawet jeśli nie zgadzasz się z treściami w niej zawartymi... to nie musisz :) nikt Cię nie zmusza. Potraktuj to jako kolejny eksperyment z zakresu inwestycji we własną wiedzę i poszerzenie horyzontów myślowych :)

Wystawiam jej ocenę celującą, mimo, że z wieloma treściami w niej zawartymi spotkałem się pierwszy raz, ale jeśli w Twojej głowie są pytania nt Nu... być może ta książka jest odpowiedzią.
Jedno jest pewne: po jej lekturze, zmieni się Wszystko co do tej pory wiedziałeś o Nu :)

Bez względu na to w jakim momencie swojego zdrowienia jesteś, miej pozytywne nastawienie do procesu zmiany, przez którą przechodzisz, a ciało Ci się odwdzięczy. A jeśli Zmiana puka do Twoich drzwi, czemu ich nie otworzysz i nie przywitasz z radością ?


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

3 komentarze:

 1. Witaj Grzegorzu, super ,że wspomniałeś o tej książce, myślałem, że wszyscy o niej wiedzą, osobiście posługuję się nią od 2011 roku i polecam ją wszystkim swoim pacjentom i nie tylko "chorym", wręcz odwrotnie, jest to książka przede wszystkim dla zdrowych (jeszcze?!!), którzy nie zawsze mają pełną świadomość co się wokół nich "wyprawia". Pozostałe książki Moritza też są rewelacyjne zwłaszcza "Niezwykłe płukanie wątroby i woreczka żółciowego", osobiście polecam nie tylko książkę ale też samo płukanie, banalnie proste ale jak skuteczne.Pozdrawiam Andrzej

  OdpowiedzUsuń
 2. czytałem, wartościowa publikacja. Moją perełką jest ostatnio książka "jak stać się szczęśliwym człowiekiem" - A.Kęska, i Potęga ludzkiego ducha - J.Murphy.
  Grzegorzu, pisz dalej!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moritz zostawił po sobie wspaniałe książki, od prawie roku nie ma go już z nami, a szkoda, bo nie powiedział jeszcze ostatniego zdania...polecam wszystkim jego filmy w necie... Pozdrawiam Kamila

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: