środa, 23 października 2013

Imbir, przeziębienia i kilka innych...


Jeśli chcesz na zimę uniknąć przeziębienia jedz / pij imbir. Najlepszy w korzeniu, może być suszony. Posiada wszystkie właściwości, jakich potrzebuje człowiek w okresie jesienno-zimowym. Doskonały do herbaty z miodem (miód zalewamy wodą tylko <80stc b.="" cieplej="" do="" dodatkiem="" doskona="" i="" imbiru="" je="" jest="" kanapki.="" li="" na="" nogi="" p="" przeciwbakteryjny.="" przeciwzapalny="" przemarzniesz="" sos="" suszonego="" torebki.="" w="" wodzie="" wymocz="" y="" z="">
Na YT jest filmik autorstwa TVN pt "Mleko - ukryta trucizna" polecam.

Tu bdb przepis na przeziębienia :)
http://www.stopcodex.pl/2013/10/przeziebienie-szybkie-i-skuteczne-metody-leczenia/

Pamiętam jak 3 lata temu w Radiu Rock, w niedzielnej audycji prowadzono wywiad z dietetyczką z prywatnego przedszkola w Wawie. Stosowała w nim zasady Kuchni 5 Przemian i med. chińskiej. Powiedziała wprost: "W momencie, gdy odrzuciliśmy całkowicie mleko i jego przetwory w okresie jesienno-zimowym w diecie dzieci, frekwencja w przedszkolu w porównaniu z rokiem ub. wzrosła o 30%". To nie jedna mama się ucieszy :) A chińczycy o mleku mówią tyle, że zaśluzowuje organizm, więc powstaje wilgoć, która prowadzi do stanów zapalnych. Dlatego, gdy Twój organizm zacznie się oczyszczać np. katarem podziękuj mu za to i nie łataj dziury kolejnym sprayem, bo ciało znajdzie inne ujście, aby nadmiar śluzu wywalić, niekoniecznie w formie, która będzie Ci się podobała.

A tu kolejna wisienka na torcie nt mleka i pszenicy:
http://www.stopcodex.pl/2013/09/szkodliwe-mleko-pszenica/

Ach, no i w okresie jesieni i zimy chroń nerki i grzej nerki. Znajoma lekarka, spec od med mongolskiej idąc na narty codziennie owijała się 2 metrowym pasem ciepłego materiału. Nie bez powodu.


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: