środa, 4 grudnia 2013

Rozwiązanie testu...


Rozwiązanie: rubryka w której wypisałeś najwięcej odpowiedzi wskazuję Ci na decyzję, którą JUŻ podjąłeś. Jego rozwiązanie jest pomocne szczególnie w przypadkach, gdy nie wiesz "co masz zrobić" i rozpytujesz "po ludziach"... Jeśli nie zgadzasz się z tym, zbadaj ciężar gatunkowy każdej rubryki i wyjdzie niejako samo. Więc nagle może się okazać, że choroba może być i najczęściej jest wynikiem wewn. podjętej decyzji. Powrót do zdrowia wcale dla wielu nie okazuje się taki wspaniały, bo... znowu obowiązki, związek, praca, głupi szef, długi.... a tak się wszyscy ode mnie odczepią... i inne kwiatki.

Ten test możesz zastosować DO KAŻDEJ DZIEDZINY ŻYCIA, np. wyjazd do niemiec, aby opiekować się starszą osobą, wyjazd do tajlandii na plażę, wybór studiów, pożyczenie pieniędzy i... zdrowienie.
Test jest harkorowy, ale jeśli będziesz wobec siebie odpowiednio szczery, wiele rzeczy zrozumiesz.


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

  1. http://pepsieliot.wordpress.com/2013/11/11/leczenie-czarnuszka-raka-i-kopanie-ekspertow-po-jajach-kolejnosc-przypadkowa/
    pozdrawiam Grzesia
    Meu

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: