niedziela, 16 lutego 2014

Filmowa niedziela - Teoria spiskowa w praktyce :)


Teoria spisku zakłada, że istnieje pewna grupa osób / interesu, którym zależy na przeprowadzeniu jakiejś akcji / doprowadzeniu do wydarzenia, które staje się faktem, natomiast przyznanie się do jego istnienia zburzyłoby np. ideologię etc Wokół teorii spiskowych krąży wiele plotek z 10 kwietnia włącznie. Prawda jest niestety tak głęboko zakamuflowana, że prawdy nie dojdziemy (zabieg celowy), bynajmniej dziś. Ale nie bez powodu słowo "apokalipsa" oznacza Ujawnienie :) a skoro są tacy, którzy klną się na wszystkie świętości, że żyjemy w "czasach ostatecznych" to możemy coś ujawnić.

Cel tego wykładu jest jeden: zmusić Cię do krytycznego myślenia i SAMODZIELNEGO myślenia na temat otaczającej rzeczywistości. A cel podrzędny jest taki: jeśli zaczniesz samodzielnie myśleć to zwrócisz uwagę ku sobie i zaczniesz uświadamiać sobie pewnego rodzaju mechanizmy, które Tobą rządzą. Paweł i Lidia, Magda, Zofia i Justyna, Karolina i wiele innych osób właśnie TAK zrobiło. Nie dali wiary w słowa tzw ekspertów, powiedzieli "ja tu rządzę" i... wyzdrowieli :) a to już 6 osób :)) Nie muszę chyba mówić o naszej złotej medalistce, która WBREW OPINII EKSPERTÓW zdobyła olimpijskie złoto. Co na to eksperci ? :)) Jaka jest różnica między Tobą zdrowiejącym a nimi ? wzięli się za siebie, po prostu. W niedawnym filmie dr Lipton kieruje piękne słowa do wszystkich pacjentów pod koniec 1 cz. Jeśli nie wiesz o co chodzi koniecznie go zobacz. Strach jest oszustwem. Strach jest wyborem.

Wnioski z wykładu pozostawiam samym zainteresowanym.
http://www.youtube.com/watch?v=GYGuJTjxSBs


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: