czwartek, 20 marca 2014

Pytanie na śniadanie


To pytanie jest kluczowe w procesie zdrowienia, choć niewielu nadal rozumie jego wagę. Wykonanie w praktyce jest trudniejsze, ale możliwe.
Zatem...
Gdybyś dzisiaj na swojej Drodze spotkał wróżkę, elfa lub po prostu Boga i powiedziałby do Ciebie:
"Jeśli Twoje wyzdrowienie zależałoby od tego, co chciałbyś zmienić w swoim życiu, aby wyzdrowieć... co by to było ? Praca, związki, seks, relacje z ludźmi, rozwiązanie przeszłości ?

80% pacjentów zna tę odpowiedź, ale woli o tym nie myśleć, bo zazwyczaj jest tego za dużo, tym samym odwracając głowę, odwracają się od samych siebie. Reszta jest nieprzytomna i nie widzi naprawdę. Spotkanie z samym sobą "bez ściemy" jest trudne, ale pomyśl o tym, co jest nagrodą. No i miej świadomość, że myśli to tylko myśli i można je po prostu zmienić. Cokolwiek robisz w swojej kuracji... miej zawsze wizję Celu. Tak robią Zwycięzcy. Michael Phelps - wielokrotny olimpijski mistrz świata w pływaniu, kilka lat wcześniej przed wskoczeniem do basenu mówił do Siebie "Jestem mistrzem świata". Kilka lat później już nie musiał tego powtarzać, zrobiło to milion osób wokół niego  i kilkanaście razy więcej przed odbironikami tv :)
Cel - Plan - metoda - motywacja - wykonanie - konsekwencja - determinacja.

PS. niektóre z tych prac można wykonać w sobie.

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: