środa, 28 maja 2014

HIT - Znasz angielski ? Kilkadziesiąt Godzin wykładów za bezcen !


UWAGA !! ZBLIŻA SIĘ WIELKIE WYDARZENIE NA SKALĘ ŚWIATOWĄ !

Już Za 2 dni, bo od 31 maja czeka nas 10 dni niesamowitej wiedzy płynącej z ust śmietanki trenerów, coachów i doradców, których nazwiska widziałeś wielokrotnie na księgarskich półkach.
Wśród gwiazd wystąpią m.in. Louis Hay, Greg Bradden, Deepak Chopra, Wayne Dyer, Anita Moorjani, Lynne McTaggart, Karl Dawson !! I będziesz mógł ich zobaczyć oraz posluchać na żywo !!! Kilkadziesiąt lekcji audio do pobrania, a jeśli nie zdążysz dostępne nagrania przez następną dobę + skoroszyty do ściągnięcia. Dosłownie za bezcen, bo tylko 21 zł :) co w tej branży krótko mówiąc po prostu nie zdarza się prawie nigdy :)
Szczyt jest organizowany przez słynne wydawnictwo Louis Hay.

Dlatego jeśli choć trochę znasz angielski, musisz tam być, dlatego zobacz ten link:
http://wyjatkowe-wydarzenie.latwy.pl

Ze względu na Wyjątkowość Tego Wydarzenia w dziedzinie rozwoju osobistego i krótki termin do rozpoczęcia (dowiedziałem się przedwczoraj :/) wykorzystaj proszę swoje możliwości i puść to do znajomych, którzy mogą być zainteresowani, mail, facebook, twitter, gg, skype.... Akurat każdy z ww. autorów porusza bardzo istotne kwestie zarówno z punktu widzenia tematów omawianych na blogu jak i własnego samorozwoju !!!


Dziękuję i do zobaczenia na wykładach :)


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

  1. Dziękuję - pewnie w imieniu wielu osób - za dobrą wiadomość... zresztą za wszystko, co dla Czytelników robisz!!!

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: