piątek, 27 czerwca 2014

Masz sprytny telefon ? :)

Uwaga ! to będzie hicior :)

bodajże pierwsza w Polsce, dostepna bezpłatnie na smartfonie aplikacja umozliwiajaca zbadanie składników w produktach sklepowych, które zamierzasz nabyć w sklepie !! Tego jeszcze nie było !!
Koniec z zamartwianiem sie, co znaczy E ileś
które E-coś tam jest dobre dla mnie, a które nie.

http://polakpotrafi.pl/projekt/efood%29

Genialne, proste, pionierskie !
Kasę już mają, ale czemu nie miałbyś sie dołączyć !
Polak potrafi :)dla wspierających inaczej: Kanał eFood na tubie

A dla osób zainteresowanych ochroną głowy przed promieniowaniem telefonów i nie tylko... TUTAJ
Strona kilkujęzyczna, ale jeszcze nie w języku polskim niestety. Jeśli ktoś może sobie pozwolić polecam Kokon - niesamowite doświadczenie.


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

4 komentarze:

 1. sobie to zainstalowałem. sprawdzanie na typowych produktach skończyło się niepowodzeniem. chcieli, żeby im przesłać zdjęcia kodów i składu produktów, to łaskawie odpowiedzą. Natomiast jest całe mnóstwo ! ! ! ! ! ! ! odnośników do zgody na przesyłanie ich linków, jakichś ofert i niewiadomoczego jeszcze więcej. Skasowałem tą transakcję
  Meu

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten program na telefon wydaje się ciekawy. Widze, że już ktoś próbował i rzeczywiście taki zły?

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł jest genialny. Wystarczy zeskanować kod kreskowy i np. osoby z nietolerancją pokarmową otrzymują błyskawicznie info o zawartości glutenu lub laktozy w danym produkcie. App pokazuje też zawartość cukru w napojach!

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: