wtorek, 8 lipca 2014

Pozna historię Jeromy'ego

Dziś materiał, który pomoże Ci rzucić nieco inne spojrzenie na Nu jako na zjawisko. To jest dokładnie to o czym piszę na blogu od kilku lat, aby przede wszystkim zajrzeć wgłąb siebie i nie odwracać od siebie głowy. Marzena wyraziła to wprost w swojej historii, gdy zaczęła zdrowieć wychodząc z toksycznego związku :) Więc może jednak pacjent powinien być włączony w proces leczenia ? I szczerze mówiąc nie tylko on, ale cała jego rodzina ? cały system powinien być poddany diagnozie. W tej chwili wiemy już (i nie tylko od ganionego przez psychologów Hellingera), że dziecko koduje pewne utrwalone wzorce zachowań i przekonań już w wieku płodowym. Jest taki filmik na YT, ale nie mogę go nigdzie znaleźć. Na filmiku ukazany jest słoik ze skaczącymi pchłami na który nakładana jest pokrywka. Oczywistym jest, że pchły zaczynają się od niego odbijać i o tyle niżej skakać. Ale co ciekawe... kolejne pokolenie pcheł... nie skacze wyżej niż pchły, którym wpojono ideę szklanego sufitu. Zresztą taki termin funkcjonuje w psychologii od dawna :) Więc skąd wiesz, gdzie jest Twoja granica, jeśli nigdy jej nie przekroczyłeś ?

Dziś nie przejdziesz na linie rozwieszonej pomiędzy blokami za kasę, ale jeśli po drugiej stronie będzie Twoje dziecko znajdujące się w niebezepiczeństwie ?


Tekst pochodzi z bardzo kontrowersyjnej książki z treścią której każdy musi zmierzyć się sam autorstwa Pana Moritza. Niestety nie ma go już wśród Nas. Powody śmierci nie są do końca znane. Wygląda na to, że tak jak i dr Servan i dr Gerson ich zadaniem było rozpalenie nowego światła Świadomości wśród pacjentów i chwała im za to, że znaleźli odwagę.

W nieco łagodniejszym, choć równie zdecydowanym tonie jest ta jego pozycja.

Tekst możesz pobrać stąd:
http://sendfile.pl/245215/Jeromy.pdf

Pod linkami jest podświetlony link "Pobierz" tuż nad reklamą, kliknij w niego i powinno wyskoczyć okno pytające o miejsce docelowe dla pliku.

Świadomego smacznego.

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: