wtorek, 8 lipca 2014

I film o pchłach :)

O i znalazła się dobra dusza, która przyniosła film :)
To, co do tej pory było wyśmiewane przez przeciwników teorii Berta Hellingera, nagle okazuje się nauką :)
I proszę Cię, będąc inteligentną osobą odrzuć wszystkie idiotyzmy mówiące o tym, że tam jakieś "siły" działają. Podobnie jest z homeopatią. Ciekawe tylko czemu nikt z tych gorliwych nie wspomni, że wchodząć z ulicy nie zostaniesz homeopatą, bo musisz mieć dyplom lekarza. Haa. Tak mówią tylko Ci, którzy nie ruszyli czterech liter, aby zasiegnąć fachowych informacji. A jeśli o jakichś "siłach" mowa tam działających podczas procesu to cóż... tak właśnie wyglądają nasze relacje ujawnione w kręgu po prostu. To co się pojawia to nic innego jak informacja płynąca z Pola Informacji do którego KAŻDY z Nas jest podłączony, nawet w momencie, gdy śpisz. Jeśli nie wierzysz, też jesteś częścią tego Pola. Bo Każdy z Nas jest Częścią Całości, czy tego chcesz czy nie, bez względu na to czy się tego wypierasz czy w to wierzysz. Jesteś, Byłeś, Będziesz. 

A jeśli chcesz nadal chcesz sobie udowodnić coś przeczytaj tę książkę - powala !! i gwarantuję, że skończą Ci się wymówki po jej lekturze :) bazująca wyłącznie na dowodach naukowych.

https://www.youtube.com/watch?v=Vc4O1ic4n80Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: