niedziela, 5 grudnia 2010

Nowy lek - Ukrain

Jak się okazuje zadziwiające właściwości wyciągu z Glistnika Jaskółczego Ziela znane już były ponad 3500 lat temu.
UKRAIN jest wyprodukowany z alkaloidów z Chelidonium majus L. (glistnik jaskółcze ziele) i farmaceutycznego leku Thiotepa. Oba z tych składników są zatwierdzone jako leki i są w szeroko stosowane w klinicznym wykorzystaniu. Jakkolwiek, UKRAIN jest dużo mniej toksyczny niż jego składniki, w związku z tym mając potężniejsze działanie antyrakowe.

Niewątpliwe zalety i wyjątkowe cechy:
* jest toksyczny wyłącznie przeciwko komórkom rakowym przy leczniczej dawce ale nie przeciwko zdrowym komórkom

* gromadzi się w miejscu występowania guza bardzo szybko po zastrzyku powoduje enkapsulację (zamykanie, mumifikację) większych guzów

* ma wybitne działanie angiogenne CAŁKOWICIE powstrzymując proces rozwoju / tworzenia się nowych połączeń krwionośnych, tym samym podnosząc ich operacyjność i zmniejszając do minimum ryzyko przerzutów,

363 chorych na raka z 47 innymi typami guza zostało potraktowanych UKRAIN między wrześniem 1997 i styczeń 2003 przy Willi Medica Przychodnia (Edenkoben, Niemcy) pod medycznym kierunkiem doktora. Aschhoff. Byli to pacjenc, którzy wyczerpali już konwencjonalne środki terapii bez powodzenia, i z powodu ponownego pogorszenia i/lub kontynuacji rozwoju choroby. Osiągnięto następujący odsetek pełnej remisji: rak piersi 31 %, rak okrężnicy i odbytu 16.7 %, oskrzelowy rak gruczołowy 7.7 %, small-cell oskrzelowy carcimoma 21 %, guz mózgu 66.6 %, nerwiak niedojrzały 60 %, nasieniak (jądra) 75 %, nowotwór złośliwy pęcherza 50 %.

Najbardziej niesamowitą cechą jest fakt wspierania w leczeniu nowotworów opornych na Cisplatine oraz takich z którymi medycyna sobie nie radzi, np rak trzustki.

Reg. No.: 3641 (Ukraine) oraz w Narodowym Instytucie Raka (Bethesda, Maryland, USA) pod numerem: NSC 61570.

Manufactured by:
Solvay Pharmaceutical, The Netherlands for Nowicky Pharma.

Dane pochodzą z Kongresu Onkologicznego "Choroby nowotworowe - postępy w terapii" , który odbył się w Warszawie w 2000 r.

Przeprowadzono badania celem oceny antynowotworowego dzialania preparatu "Ukrain", ktory jest polsyntetyczna pochodna alkaloidow glistnika jaskolcze ziele i trojazyrydyny kwasu tiofosforowego firmy "Nowicky-Pharma" (Austria), w terapii form nowotworow zlosliwych prostaty o umiejscowionej lokalizacji.

Monoterapie preparatem "Ukrain" zastosowano u 20 chorych adenocarcinoma prostaty w stadium 2-3NOMO. Preparat podawano dozylnie (10 mg) co drugi dzien, do lacznej ilosci 100 mg preparatu.

Przeprowadzono 1-3 kuracje z dwutygodniowa przerwa miedzy nimi. Dzialanie preparatu oceniano wedlug: stanu subiektywnego w skali IPSS, parametrow ogolnoklinicznych i biochemicznych, immunogramu, dynamiki zasobow aminokwasow i ich pochodnych w osoczu, poziomu PSA, danych badan ultrasonograficznych (USI) i tomografii komputerowej (TK). Ocene przeprowadzano przed rozpoczeciem i po zakonczeniu kuracji.

Badania wykazaly, ze preparat jest dobrze tolerowany przez chorych. Subjektywna ocena pacjentow: "po kuracji stan polepszyl sie". Klinicznie ocena ta potwierdzila sie w zmniejszeniu nasilenia dysurii: ilosc stopni w skali IPSS zmniejszyla sie do 50-85%. Nie stwierdzono znacznego wplywu "Ukrain" na ogolnokliniczne i biologiczne parametry krwi chorych, odnotowano natomiast wyrazne immunomodelujace dzialanie preparatu i autentyczne zmniejszenie poziomu PSA (od 63,6+11,9 do 19,63+5,85ng/ml). Dane USG i TK pozwolily odnotowac tendecje zmniejszania sie nowotworu pierwotnego. Co dotyczy wplywu preparatu na procesy tworzenia sie zasobow wolnych aminokwasow i ich pochodnych w osoczu chorych, odnotowano wyrazny normalizujacy i regulujacy ogolnometaboliczny wplyw leku na aktywnosc wzrostu nowotworu zlosliwego (zmiane zawartosci glutaminy).

Wnioski: Uzyskane dane pozwalaja zalecac stosowanie preparatu "Ukrain" w kompleksowym leczeniu chorych na raka prostaty.

---
Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco!

27 komentarzy:

 1. Wypisujesz jakies bzdury - lekiem Ukrain można leczyć się w klinice pod kontrolą lekarza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Ty chyba piszesz jakieś bzdury.Masz doświadczenie z UKRAIN ?
   Ja mojej małżonce podałem 200 ampułek UKRAIN i to w warunkach domowych,w żadnej klinice.
   Radosław

   Usuń
  2. Jestem zainteresowana UKRAIN. Prosze o kontakt 693-125-760 mam wiele pytań, napisz prosze sms a oddzwonię na pewno.

   Usuń
  3. Fajnie - skoro mozna się leczyc w klinice to mam pytanie w której i co najważniejsze czy w Polsce.Może wiesz gdzie kupic ten lek w przyzwoitej cenie i ile go trzeba na pełna kurację.Zaznaczam że chodzi o raka jajnika w stopniu zaawansowanym-chora jak do tej pory jest w dobrej kondycji,normalnie je i przybiera na wadze i patrząc z boku choroby nie widac,do tej pory nie podjeto leczenia onkologicznego po pierwsze pacjentka ma juz swój wiek (76lat) a szpitale odmawiaja przyjecia tłumacząc sie czym tylko sie da.Jestem nie do końca szczery bo leczenie jest ale niekonwencjonalne czyli stosujemy suplementy i całe litry soków z warzyw takich burak marchew brukselka i inne a suplementy to między innymi selen,witamina c 1000 sok noni i inne.Skutek jest moim zdaniem dobry bo stan sie poprawia a mama czuje sie dobrze.
   czekam na odzew na adres Rekrut102@interia.pl

   Usuń
 2. Owszem pod kontrolą lekarza(Nie koniecznie w klinice,bynajmniej nie w Polsce,poniewaz lek nie jest dopuszczony do obrotu,wiec zaden szpital nie zgodzi się na podawanie Ukrainu)ale jego działanie jest zdumiewające,komórki rakowe zaczynaja ginąc i proces nowotworowy zostaje nie dosyc ze zatrzymany to wręcz cofa się.(Wiem ze w Niemczech jest klinika która leczy tym sposobem,prywatnie)Napisałam to po to bo sama szukalam ratunku na podobnych stronach,wiec zanim sie zdecydujesz na terapie chemia,lub przyjecie jej rowniez bedzie bez znaczenia bo final bedzie przesadzony przez lekarzy warto sprobowac Ukrain(z Panem Novickim mozna sie skontaktowac tel.Swietnie mowi po Polsku i we wszystkim podpowie)Z tą paskudna chorobą,niema prawie żadnych szans ale podkreslam prawie!A decydując sie na Ukrain i tak niemamy juz nic do stracenia.Jest to dosc kosztowne leczenie,ale nasze zycie jest warte nieokreslona sume!!Dlatego warto postawic wszystko na jedna karte-bo czasem warto!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam zakupilam Ukrain ,powstal problem poniewaz nikt niechce sie podjac robienia zastrzykow ,i niewiem co zrobic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. udziele wszelkich pouczen podaj telefon.anonimowy

   Usuń
  2. podaje tel 507 500 735

   Usuń
 4. niestety mojej przyjaciółce się nie udało, zbyt późno dowiedziała się o tym leku. Rodzice zostali z 3,5 opakowaniami a sytuacja finansowa ich jest raczej nieciekawa. Jeśli ktoś jest zainteresowany bardzo proszę o kontakt. Opakowania są oryginalne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie jestem zainteresowany,decyduje cena.
   proszę o kontakt: soliserw@wp.pl

   Usuń
  2. Jeśli to jeszcze aktualne jestem zainteresowana. Proszę o kontakt. hanasiwek@op.pl

   Usuń
 5. Czy ktoś może udzielić mi informacji po jakim okresie można zauważyć pierwszą reakcję organizmu na lek Ukrain? Chodzi mi o to,że lek jest drogi ale z pomocą banku chcę spróbować.Chcę kupić podstawową ilość aby sprawdzić czy to w ogóle działa. Jeżeli okaże się, że tak to potem będę szukał środków na dalszą kurację.Czy ktoś może dać mi namiar na miejsce, w którym mogę go kupić?

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsze znaki czy lek działa otrzymasz po 2, 3 ampułkach. Lek można podawać do odbytniczo -wystarczy strzykawka i kawałek rurki i po sprawie. Mój brat ma 34l i wykryto u niego guza mózgu (glejak 4 stopień- najgorszy) , zaczęliśmy leczyć brata lekiem prof Wasyla Nowickiego około tydzień temu efekty jakieś już są (pozytywne).Byliśmy bo lek osobiście we Wiedniu i kupiliśmy 50 ampułek po 60 euro bez podatku. Szukajcie pod Pharma Nowicky. Jak brat wyzdrowieje to napiszę wszystko w najdrobniejszych strzegółach. Dla nas jest to jedyna szansa , jak byłem u tych ch... chemioterapełtów i radioterapełtów dali mojemu bratu do 7mięsięcy życia. Mnie to nie interesuje on ma żonę i dwójkę dzieci , mocno wierzę w Pana Nowickiego i jego lek rozmawiałem z nim osobiście około 3godzin i mu zaufałem. Czas pokaż i wtedy tu wrócę .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz napisać, jak przebiegło leczenie i co z Twoim bratem ?

   Usuń
 7. ...aresztowali doktorka, który sprzedawał Ukrain.
  Oszust zarobił 5 milionów euro...
  Siedzi teraz w pace...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. poczytaj dokładnie za co go zamknęli a póżniej się wypowiadaj, otóż duże firmy farmaceutyczne zrobią wszystko, żeby zwykłego dr chemii wyeleminować z gry o duużą kapustę. wystarczy poczytać strony europejskie i amerykańskie, żeby mieć własne zdanie na temat działania leku Ukrain

   Usuń
 8. To długo czekały te firmy farmaceutyczne - aż 34 lata żeby go wyeliminować z rynku. Zastanawiające! Mimo to Autor tekstu Grzegorz Pawlak podaje że to nowy lek.

  OdpowiedzUsuń
 9. czy ktos moze napisac numer telefonu do prof Wasyla Nowickiego czy ktos z was ma juz pozytywne wyniki leczenia? gdzie to mozna kupic? prosze o kontakt 509940920

  OdpowiedzUsuń
 10. http://rokor1.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1880:dr-nowotwor-ju-nie-leczy&catid=51:economy&Itemid=178

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeśli chce Pan przedstawić opinie nt ewent "ściemy" Pana nr telefonu nie zostanie dopuszczony i proszę swoje argumenty przedstawić tutaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Ukrain nie jest lekiem. Nigdy nie został zarejestrowany na świecie przez trzy najważniejsze agencje rejestrujące leki - w USA (FDA), w Europie czy, w Japonii. Dopuszczenie jego do sprzedaży na Białorusi i innych podobnych krajach nie uprawnia do tego aby nazywać go lekiem.

   2. Jeżeli badania naukowe dawałyby racjonalną podstawę jego skuteczności, to firmy farmaceutyczne stałyby u niego w kolejce po patent albo z ofertą współpracy. Przy takich przesłankach preparat mógłby przejść badania kliniczne i na tej podstawie zostać zarejestrowany. Brak rejestracji wskazuje na to, że nie został włączony w etap badań klinicznych lub efekt działania uzyskany w badaniach klinicznych jest statystycznie nieistotny w porównaniu do obecnych standardów terapeutycznych. Nie oznacza to, że zadaję kłam tym co zaobserwowali pozytywny efekt. Jest to jednak dziełem przypadku, i dlatego ktoś inny poda, że wyciąg z papryki, czy amigdalina lub inny preparat kogoś uleczył. Rozpisywanie się jednak nad jego rewelacyjnym działaniem jest nieuczciwością – przynajmniej naukową.

   3. Na niemal 180 publikacji nt. Ukrainu zamieszczonych w bazie PubMed (jedna z najczęściej używanych przeglądarek medycznych), 120 zamieszczono w podrzędnym czasopiśmie Drugs Exp Clin Res. Jest to niespotykane, żeby na taką skalę publikowano badania na jeden temat w jednym czasopiśmie.

   Usuń
  2. Zdajesz sobie sprawe że nie można patentować substancji pochodzenia roślinnego?

   Usuń
 12. W Angorze (nie znam numeru) był artykuł "Epokowy wynalazek?" p. Lidii Surżyk o odkryciu w latach 50-tych amitozyny - środka przeciwnowotworowego przez Anatola Potopalskiego (Wasyl Nowicki był jego współpracownikiem). Ówczesne władze, mimo znakowitych efektów kuracji amitozyną, zablokowały dalsze prace nad amitozyną. Nowicki w latach 70-tych wyjechał do Austrii i rozpoczął swoją produkcję leku o nazwie Ukrain.

  OdpowiedzUsuń
 13. skoro preparat Ukrain wytwarza się z glistnika jaskółcze ziele to co za problem nazbierać glistnika za darmo (rośnie w różnych miejscach - ja znalazłem na działce w ogródku) i zrobić z niego nalewki i pićw odpowiednich ilościach?

  OdpowiedzUsuń
 14. Skutecznosc chemioterapi w leczeniu wiekszosci nowotworów złosliwych jest znikoma, wynosi zaledwie 2%, ale powszechnie podaje się, ze jest wysoka i wynosi 50%. Jest to podłe oszustwo mafii farmaceutycznych, które podaja wartosci wzgledne, np. przezywalnosc nie leconych chorych na raka wynosi 25, po zastosowaniu chemioterapii moze wzrosnąc o kolejne 2%, a wiec w stosunku do poprzedniej liczby jest to 50%. Zgadza sie, ale są to wartosci względne, a wartość bezwzgledna to tylko 2% a wiec zadna a skutki uboczne przerazające. Cytostatyki nie lecza, cytostatyki zabijają, ale o tym sie nie mówi. Liczy się zysk a nie zycie ludzi. lekarze nie mają wyboru, muszą w leczeniu stosowac scisle okreslone procedury. jeżeli lekarz wyleczy kogos srodkami niekonwencjonalnymi, np ukrainem, woda utlenioną, czy jakimis ziołami, to odbiorą mu prawo wykonywania zawodu i moze nawet posadzą w wiezieniu , jak dr Novickiego, ale jak usmierci chemia, to jest ok, wszystko zgodnie z procedurami. Kiedys farmacja była na usługach medycyny, dzis medycyna jest na usługach farmacji

  OdpowiedzUsuń
 15. Wiem coś o tych sprawach. Wiedza jest blokowana. I ludzie prawie nic nie czytają. Zresztą sami pacjenci są tak naiwni, że jak po pastylce nie zakręci się w głowie, tzn. lek nie działa.

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: