czwartek, 15 września 2011

Przebadał 20 tysięcy pacjentów i odkrył coś niezwykłego

Ta formuła jest tak rewolucyjna, że muszę Cię prosić, abyś - zanim rozpoczniesz czytanie - zresetował wszystkie informacje, które posiadasz, wszystko, co wiesz nt. pochodzenia nowotworów oraz tego, skąd, jak, po co i dlaczego nowotwór ukazał się w ciele.

Do tej pory uczono nas i taka świadomość pokutuje również w społeczeństwie, które wyrobiło sobie opinię na ten temat od lekarzy oraz z obserwacji, że ludzie umierają na raka, więc to 'musi być coś złego". A jak złe to trzeba wypadlić, wytruć, wyciąć i spokój.

Spróbujmy podejść do tego trochę inaczej. To będzie też temat innego postu. Po pierwsze dr Gerson twierdzi i przychylam się do jego stanowiska, że nowotwór to NIE RZECZ, lecz PROCES. Guz jest jedynie wynikiem owego procesu.
Po drugie Pani dr Ewa Dąbrowska - twórca słynnej diety owocowo-warzywnej - opowiadała mi o przypadku kobiety, która po 6 miesiącach stosowania jej diety nabawiła się tłuszczaka o masie ok 1kg, który został traktowany w kategoriach onkologicznych oczywiście i poddany chirurgii. I dobrze, że go wycięto, ale przypadek potraktowano jako guz, nie bacząc (zresztą i nie zobaczyliby powiązania, bo nie mają takiej wiedzy) na to, że była ona w okresie diety przez 6 miesięcy, oczyszczającej diety, i że guz był po prostu workiem na odpady. Niestety nikt toksykologii nie zrobił, bo i po co, skoro to guz wrrr Więc organizm
w swojej mądrości wiedział, że można zapakować i upchać wszystko w tkankę tłuszczową (najbardziej neutralna ze wszystkich rodzajów tkanek) i odłożyć to na później, do momentu w którym albo ona sama coś z tym zrobi, albo zrobią to lekarze, co też uczynili.

Po trzecie wyobraźmy sobie, że organizm przez całe swoje zycie realizuje tylko dwa zadania: przetrwać i rozmnożyć się. Taki mamy program i nic z tym nie zrobisz. Oczywiście moduł przetrwania jest najsilniejszy, i nawet, gdy traktujesz ciało jak śmietnik ono robi wszystko, aby dążyć do równowagi (nazywanej HOMEOstazą / podobne w nazwie do HOMEOpatii, prawda ?). Więc wyobrażmy sobie przez chwilę, że osoba X nie dbała całe życie o siebie. Jej głównym pożywieniem były chipsy, czekoladki, słodkie bułeczki na białej mące oczywiście i mięso popychała mięsem. Wytwarza się ogromna ilość wolnych rodników, które prowadzą do destrukcji tkanek. Wytwarza się też ogromna ilość metabolitów, które organizm MUSI zneutralizować, bo jego nadrzędnym celem jest przetrwanie. Więc buduje sobie najpierw skupiska w miejscach chronicznie zapalnych (otłuszczenie organów, kłopoty ze stawami), a jak to nie pomaga znajduje w ciele miejsce, gdzie tworzy woreczek do którego wrzuca odpadki. Powstaje guz. Guz rośnie, bo X nie ma pojęcia o odżywianiu i potrzebie oczyszczania organizmu a ilość toksyn wpadających jest większa niż wydalanych. No niestety tak długo pociągnąć nie można. Guz zaczyna uciskać organy powodując dysfunkcjonalność, idzie do lekarza, robią mu USG i szok... "ma pana raka". Więc wycinają lub trują tego "raka" pozbywając się guza. Na pytanie "Panie doktorze czy mam stosować jakąś dietę po wyjściu do domu ?" większość odpowiada "Nie, nie, proszę jeść to, na co ma Pan ochotę". Więc X wraca do domu do środowiska znanego mu najlepiej i do nawyków, które go ukształtowały. Radości nie ma końca do momentu, gdy... organizm buntuje się po raz drugi. A daj mi choć jeden powód dla którego miałby tego nie zrobić, widzisz schemat ?? A druga chemia już nie jest taką prostą sprawą.


Niemiecki chirurg, onkolog Ryke Geerd Hamer zwrócił uwagę, że nowotwory mają swoje źródło
w nagłym szoku, który objawia się jako przeżycie konfliktowe. Jego zdaniem brutalny szok i dramatyczne przeżycia powodujące duże cierpienia są przyczyną rozwoju nowotworów. W zależności od przeżytych emocji i ośrodka w mózgu, w którym zachodzi wielki psychiczny konflikt zależy, gdzie rozwinie się guz nowotworowy, jaki organ ucierpi.
 
"Poprzez tysiąclecia ludzkość bardziej lub mniej wiedziała, że choroby mają początek w psychice, a nauka o nich jest zakotwiczona w uniwersalnej wiedzy. Tylko nowoczesna medycyna odwróciła się od tych prawd i stosuje pełną torbę chemicznych formuł ." (Dr. R.G. Hamer)


Według Dr.Hamera choroba nowotworowa powstaje w momencie ciężkiego dramatycznego urazu, powodującego poczucie izolacji, który ma charakter przeżycia konfliktowego. Jest dla człowieka ciosem spadającym nieoczekiwanie i rozgrywa się równocześnie na trzech płaszczyznach: w mózgu, w psychice i w określonym narządzie, lecz w głównej mierze zachodzi na poziomie podświadomości.
Z tego powodu w mózgu człowieka powstaje ognisko tzw, Hamera. Ogniska Hamera są zauważane podczas topografii komputerowej. W zależności od tego, gdzie się ognisko zlokalizuje nastąpi przesłanie informacji do narządu, który następnie jest atakowany chorobą. Stres, różne sytuacje konfliktowe, które dla jednej osoby nie są żadnym problemem dla innych bywają tragedią. Właśnie takie przeżycie wywoła wielki szok i stanie się sygnałem do choroby.

Główną rolę w tym procesie odgrywa układ sympatyczny zarządzający organizmem w toku normalnych czynności. Jeżeli sytuacja konfliktowa nie zostanie usunięta, zostaje pobudzony jak w dominie kolejny ośrodek w mózgu mówiący, że "halo Houston, mamy problem" i wysyłane są informacje do kolejnych narządów tworząc przerzut (metastaze). Kiedy konflikt wygasa ognisko w mózgu przestaje wysyłać sygnały i organizm wraca do równowagi, co jest widoczne w obrazowaniu topograficznym. Aby ten problem rozwiązać należy znaleźć przyczynę, rozwiązać problem i zmienić własne nastawienie wobec wynikłej sytuacji konfliktowej. Podczas konfliktu w mózgu w miejscu ogniska powstaje obrzęk. W okresie zdrowienia, mniej więcej w połowie ma miejsce kryzys, który jest punktem kulminacyjnym. Zostaje wydalany z ustroju płyn obrzękowy.

Do grupy chorób wywołanych przez głębokie ogniska zapalne zalicza się: chorobę Parkinsona, cukrzycę, egzemę, astmę, wrzody, choroby psychiczne i wiele innych. " Żelazna reguła raka" (jak ją nazwano) opublikowana była w wielu magazynach medycznych. Dr. Hamer również przeciwny jest tradycyjnym metodom leczenia nowotworów. Uważa, że jeśli konflikt nie zostanie rozwiązany guz będzie rozwijał się nadal. Jego zdaniem należy szukać przyczyn konfliktu. W jego pracach można znaleźć wiele informacji, że już w ciągu jednej terapii, w chwili rozwiązania konfliktu choroba się cofa.

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, iż "coś jest na rzeczy", choć nie tylko wierzę, ale wiem, że to co opisano powyżej jest po prostu prawdą. Na sali szpitalnej nr 9 miałem 4 chłopów z którymi się zżyliśmy. Pewnego wieczoru naszło nas na opowieści. KAŻDY z Nas potrafił wyłapać w swoim życiu w okresie 2 lat od diagnozy sytuację, która doprowadziła nas do łóżka szpitalnego, a była z kategorii szoku lub wystawienia na długotrwały będący daleko poza granicą naszej odporności psychicznej stresem.

Dlatego TAK WAŻNA JEST W PROCESIE ZDROWIENIA PSYCHOTERAPIA. Bez względu na to w co wierzysz, w kogo, bez względu na kolor skóry, narodowość i płeć czy to Ci się podoba czy nie, funkcjonujesz na kilku poziomach jednocześnie: ciała, emocji, intelektu oraz energetycznym lub duchowym jak wolisz. Dwa z nich omówiłem, ciało dość szczegółowo (masz już komplet informacji, choć będę wrzucał to, czego się dowiem), o psychice też wspomniałem, pozostaje Nowy Dział: Medycyna Energetyczna. Jeśli w tym momencie obleciał Cię strach, że może przypadkiem zechcę Cię wciągnąć w jakąś sektę to zmień proszę bloga. W naszym chorym kraju na słowo "energia" ludzie reagują paniką jakby im sam diabeł zaglądał do okien, mimo, że każdy z nas posługuje się nią na co dzień. Tak m.in. stworzyłeś swoje życie. 
Już Albert Einstein powiedział, że medycyna następnego wieku będzie opierała się na leczeniu energią.  A on wiedział, co mówi.
 
Łącząc ciało i duszę i uwzględniając czynniki emocjonalne Ryke Geerd Hamer zbadał przeszło 20 000 ludzi chorych na różne typy raka. Dziedzina wiedzy, którą opracował została nazwana "Nowa Medycyna Germańska". Niestety w jego historii zapisało się również kilka niechlubnych przypadków, kiedy pacjenci zmarli, ale tylko dlatego, że oprócz diagnozy nie potrafił im WTEDY zaproponować nic więcej. Ale my - na tym blogu - poszliśmy dalej :) o czym dowiesz się wkrótce. Wyrwiemy Twojego raka z korzeniami, co Ty na to ? :) Jesteś Gotowy, aby wyzdrowieć ?

"Remisja raka u wszystkich pacjentów nastąpiła wówczas kiedy w ich życiu nastąpił zwrot w ich świadomości." (Deepak Chopra, MD, in Quantum Healing)

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

  1. Wszedłem na stronę o NMG i jest tam tyle materiału, że nie wiem kiedy zdąrze to przeczytać. Kolejny raz potwierdza się fakt, że jak ktoś jest w stanie pomoć ludziom za darmo to trzeba to tępić a jego najlepiej się pozbyć.I to jest ten świat nowoczesny dbający o ludzi , sprawiedliwy?Przypominają mi się dwie sytuacje świadczące o głupocie dzisiejszego świata:
    1. wielka organizacjaa ONZ - w ktorej decydujące głosy mają powiązani z roznym biznesem ludzie swiata, napędzają kasę firmom prod. żywność i za nasze pieniądze kupują żywność biednym w Afryce. a firmy się w bogatych państw się bogacą. A dlaczego muszą pomagać biednym państwom?-bo je zniszczyły, to bogate państwa żerowały ba biednej Afryce, i nadal to robią, wyzyskują co mogą a potem wielce pomagają, niech zostawią Afrykańczyków w spokoju sami by sobie poradzili.
    2. sytuacja jak Chiny zaatakowły Tybet 2 lata temy to świat ssię wielce sprzeciwił i co zrobił? słowa protestu -wilka mi rzecz, niech AMerykanie wycofają prodyukcje z Chin to byłby protest,ale nie.... i o czym to świdczzy o tym , że liczy się tylko KASA a nie człowiek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja sie całkowicie zgadzam z moim przedmówcą,tak naprawdę chodzi tylko i wyłącznie o kasę. Nie liczy sie cżłowiek , tylko pieniądz jaki mogą zarobić koncerny farmaceutyczne, przeraża jednak to ,że większość ludzi jest na to ślepa,oni jeszcze wierzą w to ,że leki ktore wypisuje lekarz z całą litanią skutków ubocznych pomoga im wrócić do zdrowia a naturalne medody leczenia prowadza do smierci. Co za chory Świat!!ręce opadają

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: