piątek, 16 września 2011

Puknij się w głowę... na zdrowie :)

Jeżeli jeszcze masz wątpliwości, że emocje mają wpływ na Twoje zdrowie - dziś dokonasz przełomowego odkrycia. Jest to zarazem wprowadzenie do tzw. Medycyny Energetycznej. Uwzględnia ona to o czym chińczycy i hindusi wiedzieli już 5000 lat temu (!!) a naszej medycynie jeszcze trochę zajmie... Dzięki Bogu i wszystkim świętym są jeszcze Przebudzeni Lekarze, którzy sięgają po te cudowne sposoby niosąc ulgę pacjentom na całym świecie.

Jak wielkim rynkiem usług i produktów jest medycyna naturalna niech świadczy fakt, że tylko Polacy w 2010 wydali na naturalne preparaty... 2 mld złotych !! Oczywiście łapę na to chcą położyć firmy Wielkiej Farmacji chcąc doprowadzić do zrównania wymogów dopuszczalności leków i suplementów wrrr Sami amerykanie 3 lata temu na usługi związane z medycyną naturalną wydali 800 mln dolarów ! Niestety dotarliśmy do czasów, gdy oddając część swojego życia w ręce innych ludzi... musimy wydawać dodatkowe pieniądze na naturalne wspomaganie, bo nasze jedzenie straciło swoją pierwotną wartość.

Zobacz ten film KONIECZNIE !
Wszelkie pytania mile widziane :)

EFT - czyli Technika Emocjonalnej Wolności łączy w sobie nurt psychologii klinicznej z medycyną wschodu.
EFT będzie też przedmiotem naszych webinarów :) Już niedługo :)

Polska strona związana z tą techniką to www.eft.net.pl - gdzie możesz pobrać ZA DARMO dwa podręczniki do tej metody. Sesje z terapeutami można prowadzić nie tylko osobiście, ale i przez skype.

A tu próbka po polsku, GOTOWEGO USTAWIENIA gdybyś chciał komuś wybaczyć :)PROSZĘ O KOMENTARZE i pytania.

Czy temat widzenia nowotworu wg dr. Hamera zrobił na kimkolwiek wrażenie ? :)

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: