piątek, 9 września 2011

Zapowiadam rewelacje... i rewolucje :))

W podziękowaniu za otrzymane komentarze i maile po moim ostatnim apelu do Was.. urodziła mi się w głowie myśl (głowę to ja zawsze miałem płodną :)) aby rozszerzyć działalność bloga.

Tak narodził się pomysł projektu "Uwolnij Moc".W związku z powyższym zapowiadam, że w niedługim czasie będziecie mogli czerpać wiedzę nie tylko z postów, ale i z webinarów :) Czym są webinary ? Wyobraź sobie, że wieczorem o 20, gdy prezenter tv zdązył Cię już wystraszyć, dzieci poszły spać albo są na randce a kochanie przerzuca kanały tv, w oddali słychać tylko odgłos trzaskającego kominka :) Ty zasiadasz w kapciach, piżamie z kubkiem gorącej czekolady ew. szklanicą czerwonego słodkiego trunku przed monitorem, logujesz się do pokoju konferencyjnego i czerpiesz najprzedniejszą wiedzę prosto z głośników oraz monitora :)) Webinar to nic innego jak szkolenie internetowe :)

Niektóre będą darmowe, niektóre ze względu na koszty wynajmu wykładowcy będą podlegały drobnej odpłatności. Przyznaj sam, jeśli za 2-4 godzinny wykład zapłacisz raz na jakiś czas np. 39 zł nie ruszając się z domu, nie tracąc czasu na dojazd, korki, czas spędzony na makijaż przed lustrem :) oraz tym późniejszy powrót po zakończeniu, a od zakończenia do wpadnięcia w objęcia Morfeusza dzieli Cię odległość od komputera do łóżka... koszt alternatywny jest bezcenny :) Nie wspominając, że gdybyś brał w takich udział "w mieście" zapłaciłbyś min. 250 zł.

Zaprosiłem do współpracy 18 szkoleniowców, a lista rośnie :) w tym 6 terapeutów.
Zajmiemy się zarówno Twoją głową jak i Twoim ciałkiem :) i nie tylko od strony antyraka. Marsjanie i Wenusjanki będą miały możliwość w końcu porozumienia się, poznasz psychosomatyczne przyczyny swoich chorób, a Sylwia, Kasia i Joanna pomogą Ci rozwiązać konflikty w Tobie, posłuchasz o aranżacji przestrzeni wg zasad Feng-Shui oraz dowiesz się jaką tajemnicę kryje gotowanie wg 5 przemian i masa innych. Większość to moi przyjaciele i koleżanki, więc ręczę za ich profesjonalizm !

Dlaczego projekt nosi nazwę "Uwolnij Moc" ? Bo Ona w Tobie jest ! I była tam Zawsze, musisz sobie tylko o tym przypomnieć :)

Niestety pokój ma ograniczenie tylko do 100 osób, a liczba czytelników wynosi już 400 i 400 odwiedzin dziennie (rekord to 416) więc będzie ciasno, ale zamierzamy je nagrywać, więc obejrzysz je później :) Po prostu. Chyba, że... ktoś z Twoich znajomych ma już takowy o większej liczebności ewentualnie jakaś firma lub osoba chce zostać sponsorem :) to chętnie dokonam poszerzenia ścian :)

Jeżeli uważasz, że posiadasz zestaw umiejętności lub wiedzy, którą chciałbyś się podzielić... zapraszam :)

Zatem przygotuj się, że Twoje życie do końca roku się zmieni. Zmieni się na lepsze :)

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

  1. niesamowity pomysł , który pomoże wielu osobom, mnie również,bo coś ostatnio moja psychika sie waha,Pozdrawiam, Darek

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: