piątek, 2 listopada 2012

Mała pomoc w kuchni


Drogie Panie i Panowie,
W związku z pojawiającymi się pytaniami o przepisy kucharskie znalazłem dla Was takie oto pozycje, które ułatwią z pewnością życie rodziny a i będą także miłą odmianą.

JEŻELI nie widzisz zdjęć, ani linków - odwiedź proszę bloga. To samo dotyczy filmów etc.Napisana przez francuskiego onkologa.
Pozycja znanego z wcześniej wydanych książek m.in. o głodówce leczniczej.


Smacznego :)

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

3 komentarze:

 1. Ja bym dodał tu jeszcze jedną książkę nie tyle z dietą co tłumaczącą gospodarkę kwasowo-zasadową organizmu temat jest dosyć świeży i dużo lekarzy nie ma pojęcia jak wielkie znaczenie ona ma dla etiologii chorób zresztą przeczytajcie i porównajcie z dietami przeciwrakowymi i zrozumiecie dlaczego te diety działają lub nie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym dodał tu jeszcze jedną książkę nie tyle z dietą co tłumaczącą gospodarkę kwasowo-zasadową organizmu temat jest dosyć świeży i dużo lekarzy nie ma pojęcia jak wielkie znaczenie ona ma dla etiologii chorób zresztą przeczytajcie i porównajcie z dietami przeciwrakowymi i zrozumiecie dlaczego te diety działają lub nie.

  OdpowiedzUsuń
 3. zapomniałem dodać linka :)

  http://www.sanum.pl/aktualnosc_44_zakwaszenie_nieznana_przyczyna_wielu_chorob.htm

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: