niedziela, 17 listopada 2013

Filmowa niedziela - budzimy Świadomość


Pierwszy film pokaż wszystkim schorowanym ciągnącym za sobą torby leków...
http://www.youtube.com/watch?v=v5jl-Be5UjQ
Drugi film pokaż samemu sobie, bo odczarowuje "twardość" Twojej real-ity.
Chcę, abyś mnie dobrze zrozumiał PO CO w ogóle wklejam takie filmy... gdy rodzi się mały człowiek jest jak czysta kartka. Do 6go roku życia można mu do głowy włożyć wszystko, albo zrobić geniusza albo psychopatę. Dlatego jestem przeciwny wypuszczaniu do szkół 5-latków w momencie, gdy ich mózg jest jeszcze TAK podatny na trening posłuszeństwa. Poza tym prawdę mówiąc, nic dzieciom to nie da, więc niech dziećmi pozostaną jak najdłużej. Pomijam obrzydlistwo rządu w postaci odrzucenia wniosku o referendum społeczne w tej sprawie. Zmiany, które zostały zapoczątkowane zamknięciem wielkiego cyklu czasu majów z końcem ub. roku wskazują, że jesteśmy dopiero na przednówku :) Zatem... przechodząc trening w rodzinie i społeczności uczymy się, że rzeczywistość jakaś jest w zależności od przekazanego programu. Ale na szczęście już wiesz, że ów program można zmieniać, niemalże dowolnie, chociażby dzięki odpowiednim afirmacjom. Gdy znajomi pytają się mnie dlaczego mam takie szczęście do ludzi odpowiadam im "Za każdym razem, gdy tego potrzebuję spotykam na swojej drodze kompetentne, uczciwe osoby gotowe mi pomóc" :)) oni nadal nazywają to szczęściem losu a ja świadomą kreacją :))
Zatem... z taką wizją rzeczywistości idziemy w świat dając wiarę... że tak właśnie jest. A ponieważ myśl jest sprawcza... tak się dzieje (o tym też było niedawno). Problem pojawia się w momencie, gdy życie nas zaskakuje i zestaw rozwiązań, który wynieśliśmy w drodze życiowych mądrości przestaje działać... wtedy jest płacz, zgrzytanie zębów i cierpienie... prawda jest taka, że o tym jak sobie radzić z Nu nie uczy nikt w szkole bo i po co, a to, że do 2030 r. 1 na 4 osoby będzie po diagnozie to już się nazywa "ryzykiem rozwoju cywlizacji".... dlatego ABY skutecznie poradzić sobie z NOWYMI wyzwaniami, trzeba WYJŚĆ poza obecny matrix. Należy po prostu zmienić paradygmat i przyjąć choć założenie "być może rzeczywistość wygląda inaczej" i właśnie to otworzy Ci furtkę do lepszego Ciebie, ale nie lepszego od innych.
Dlatego obejrzyj poniższy dokument koniecznie. Oglądaj z otwartą głową.... apokalipsa znaczy ujawnienie :) a nie koniec... za jakiś czas i tak wszystko się wyjaśni.

http://www.youtube.com/watch?v=Y4uhF08vIEo

Świadomego smacznego :)

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: